Re:пост

joomla

Останні приготування до 25-річчя. Працівники палацу культури готуються приймати гостей.

dk_1.jpg — 47.30 Kб

У Палаці культури останні приготування. Відбулася генеральна репетиція. Артисти вийшли на велику сцену в костюмах, «прогін» проходив в реальному режимі. Єдина відмінність від справжнього концерту – в залі в ролі глядачів лише рідні учасників, керівники творчих колективів та дирекція палацу.

Під час генеральної репетиції довелося навіть закрити кафе палацу. Таке рішення було прийнято через те, що у цей час велося створення ще одного сюрпризу. На тих, хто прийде на свято палацу культури, в фойє чекає несподіванка. Що саме – режисери попросили не розкривати, але про певні елементи варто розповісти.

Два Андрія готують сюрприз для южненців у фойє ПК "Дружба"

Глядачам варто налаштувати на те, що після дефіле учасників лялькового театру та театру студії «Рампа», слід трохи затриматися і у фойє. По-перше, на стінах оновилися фотографії творчих колективів палацу. По-друге, на колонах можна побачити історичні фото  - від початку роботи южненського закладу культури і до сьогоднішнього дня.

Концертна програма у залі розпочнеться з урочистого нагородження. Святкування відбудеться по-сімейному - без участі високих гостей та «зірок» естради. Привітати працівників культури прийдуть представники ОПЗ, МТП «Южний», міськвиконкому і, звичайно, глядачі.

 

Концерт буде наповнений сюрпризами починаючи від нестандартного виконання декорацій і до фінальної частини. Про все це «Re:пост» планує розповісти і, навіть, викласти відео концерту.Нагадуємо, концерт присвячений 25-ти річчю ПК «Дружба» відбудеться 18 травня о 18 годині.

 
 
Яндекс.Метрика