Re:пост

joomla

Увага, шановні батьки - конкурс "Міні міс Южного" чекає на учасниць!

73.jpg — 23.33 Kб

Шановні мами і тата, дорогі маленькі красуні! Ми запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі „Міні Міс Южного”. 26-го жовтня в ПК "Дружба, о 18.00 годині відбудеться щорічне змагання маленьких красунь!. "Цей вечір стане Вашим першим святковим балом, подарує незабутні емоції та залишить найяскравіші враження! Ми чекаємо саме на Вас!

Заявки на конкурс приймаються до 22-го жовтня. Вік дявчат, які можуть взять участь у конкурсі, від 5 до 7 рочків. Анкети та заявки на участь заповнюються у режисерскій колегії ПК "Дружба". 

Колись у маленькому сонячному місті жила чарівна принцеса…” - мабуть, у мріях кожної дівчинки її казка починається саме так. Незабаром казка розпочнеться для тих чарівних юних леді, які візьмуть участь у конкурсі „Міні Міс Южного”. Це справжнє свято краси і таланту. Особлива атмосфера пануватиме в залі, на сцені і за кулісами, адже кожна конкурсантка сповнена незвичайних переживань і надій.


Конкурсна програма включає три етапи: 
Перший конкурс – об’єднує у собі привітання і дефіле. Це перше знайомство з нашими учасницями. Оцінюється їх зовнішній вигляд і вміння триматися на сцені.
Другий конкурс – конкурс талантів. Кожна конкурсантка має підготувати художній номер тривалістю до 4 хвилин. Оцінюється артистизм, оригінальність, яскравість та емоційність виступу.
Останнє випробування – це конкурс виробів, які зроблені руками дитини за допомогою батьків. Тема цього року – „Моєму місту 35!”. Оцінюється оригінальність та складність виконання роботи, а її обов’язковий захист має бути цікавим і зрозумілим.

А також, шановні батьки, ваші красуні отримають призи, диломи, пам'ятні стрічкі  та незабутні враження від урочистої події.

Не зволікайте - біжіть до палацу культури "Дружба" - конкурс незабаром!

За детальною інформацією звертайтесь телефоном: 050-855-38-62.

Режисер-постановник ПК „Дружба” Дарієнко Вероніка

 

 
 
Яндекс.Метрика