Re:пост

joomla

В южненській галереї відкрилася виставка ікон.

ikoni.jpg — 34.18 Kб

Виставка ікон відкрилася в міській галереї 26 квітня. Відразу п’ять художників представили свої роботи. Присвячена експозиція Великодню і має назву «Пасхальні сюжети».

Для створення тематичної експозиції свої зусилля об’єднали художники Южного, Коблевого та Житомира. Роботи абсолютно різні. Віктор Торопов – відомий в Южному іконописець. Саме на честь пасхальний свят він традиційно виставляє свої нові роботи на широкий загал. Іконопис також представив гість з Коблевого Георгій Фортов.

Олена Яцків теж з Южного. Вона представила ікони виконані бісером, а Тамара Пурис вишила хрестиком. Незвичайні роботи виставила Тетяна Воробей. Дівчина, яка живе в Житомирській області, сама прийшла до галереї і запропонувала свої роботи. Ікони, натюрморти та пейзажі з додаванням бурштину – картини, які теж увійшли до святкової експозиції.

Виставка триватиме до 21 травня. Режим роботи галереї у зв’язку зі святковими днями змінено. Вихідні дні – з 1 по 6, 9-го, з 11 по 13 травня. В інші дні експозицію можна відвідати з 10 до 18 години.

Фото: Віктор Красюк

 
 
Яндекс.Метрика