Re:пост

joomla

Режисери палацу готують для глядачів «бомбу». Такого на южненскій сцені ще не було.

dk_ybiley_1.jpg — 34.92 Kб

Сюрпризи готують працівники палацу культури «Дружба» на святковому концерті, який присвячений ювілею. «Re:пост» побував на першому «генеральному прогоні». Несподіванки розпочинаються з самого ганку палацу.

"Сьогодні я став кардинально спокійний, бо бачу - те, що буде – це буде «бомба». – зізнається Петро Кутинець – я сьогодні знаю, що по закінченню концерту я впевнено буду дивитися в очі глядачу".

Відразу на кількох майданчиках палацу розгорнуться дійства. Спочатку глядачів зустрічатимуть вихованці театральної студії та лялькового театру. Вони пройдуть урочистою ходою від ганку до середини площадки, що біля палацу.

Вихованці лялькового театру "Чарівний ліхтарик" під час репитиції урочистого проходу.

Вихованці лялькового театру "Чарівний ліхтарик" під час репитиції урочистого проходу.

Петро Кутинець, директор ПК "Дружба"

Формат концерту кардинально відрізняється від того, що ставили режисери палацу  раніше. В одному номері поєднані відразу кілька колективів. Хореографічні постановки, циркові трюки, інструментальний супровід створюватимуть одне ціле і доповнюватимуть виконання співаків.

- Ідея створити концерт саме у такому форматі народилася у режисерів кілька місяців тому. – Ми ніколи так завчасно ні до чого не готувалися – розповідає «Re:пост» Петро Кутинець, директор ПК «Дружба» - За три місяці ми вже знали головну концепцію концерту. Керівники колективів не відразу звикли як до незвичної сцени, та і до зведення різних виконавців. Дуже важко "виварювався" оцей формат.

Репетиція фіналу.

Репетиція фіналу.

Репетиція фіналу.

У концерті візьмуть участь більше 300 вихованців художньої самодіяльності. Понад 30 працівників технічного складу. Адже кожен хореографічний елемент підсилюватиметься завдяки відповідному музичному супроводу, світлом, зміною декорацій або відео на екрані. Особливі будуть у артистів і костюми, які будуть презентовані під час генеральної репетиції, та інші атрибути, що застосовуватимуть виконавці під час виступу.

Світло під час концерту матиме особливу місію. У проміннях з’являтимуться головні герої свята, які нагадають глядачам події, що відбувалися у палацу за 25 років. Хто вони, головні герої, – «Re:пост» поки що відкривати не буде. Більше того, ще дуже багато секретів залишилося «поза кадром». Глядачам варто побачити все на власні очі.

Олег Бардук, головний звукорежисер ПК "Дружба".

Андрій Фішкот, керівник служби з освітлення ПК "Дружба"

До самої події залишається ще кілька днів. У цей час працівники палацу та вихованці колективів працюватимуть у напруженому режимі – щодня репетиції та «прогони» на сцені. Ніхто навіть не сумнівається – зала збереться повна. «Re:пост» переконаний – буде аншлаг!

 
 
Яндекс.Метрика