Re:пост

joomla

Южненський колектив «Сузір’я» отримав звання дипломанта в престижному міжнародному конкурсі (фото, відео).

kristolevi_groni_1.jpg — 66.82 Kб

Учні Южненскої дитячої школи мистецтв взяли участь у ХV Міжнародному конкурсі-фестивалі  сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона». Конкурс проходив з 24 по 28 серпня 2013 року в місті Виноградів Закарпатської області. Фестиваль зібрав понад 400 дітей з України, Росії, Угорщини, Білорусі, Вірменії, Польщі.

У конкурсі змагалися діти та молодь віком від 7 до 25 років. Цього року фестиваль став ювілейним, проходив 15-й раз поспіль. Конкурсанти мали представити свої номери у таких номінація: хореографія, образотворче мистецтво та вокал. Крім того, традиційно конкурс проходить в рамках святкування Дня міста, Виноградів відзначав 751 річницю.

Місто Южне було представлено зразковим дитячим колективом «Сузір’я» (викладач Шарова Інна Володимирівна), який отримав звання дипломанта та був нагороджений пам’ятним подарунком.

У номінації «сучасна хореографія» взяли участь 26 колективів. Сцена була встановлена у центральному парку міста Виноградів. Не дивлячись на погану погоду (під час виступу колективів розпочався дощ),  конкурсанти викладалися на повну.  

П’ять учнів відділення образотворчого мистецтва (викладачі: Грицунь Інна Петрівна, Бурдейна Галина Володимирівна) брали участь у пленері та виставили свої роботи  на огляд журі, учасників та гостей фестивалю.

Діти отримали масу задоволення від спілкування зі своїми однолітками з сусідніх країни, дізналися більше про культуру та звичаї інших народів. Особливе захоплення викликали екскурсії  та спілкування з мальовничою природою Закарпаття.

Текст, фото і відео надали працівники Южненскої дитячої школи мистецтв.

 
 
Яндекс.Метрика