Re:пост

joomla

"Зимова розмова" про Южний відбулась в ПК "Дружба".

IMG_6645.JPG — 28.30 KбЗустріч друзів у ПК "Дружба" на "Зимовій розмові" відбулась у неділю 9 лютого. Костянтин Бородавко, як керманич проекту, збирає творчу інтелігенцію міста на подібні заходи. Поети, співаки, музиканти, художники, зазвичай, відгукуються та приходять на творчі вечори. Але цього разу їх кількість була неочікуванно низькою. З поетів було тільки 4 людини. Але досвідчений режисер збудував програму на роботах відомого южненскього художника Віктора Красюка і вечір відбувся.

 Протягом години тривав перегляд фоторобіт, який чергувався поетичними творами відомих южненських авторів. Серед яких булі: Тетяна Грачік, Олена Журавська, Сергій Виговський та Оксана Ворожбіт. На вечірню зустріч, незважаючи на негоду прийшли южненці, які є постійними відвідувачами подібних заходів. 

фото Віктора Красюка

Кришталевий Южний, який став таким завдякі січневій негоді, став головним героєм фоторобіт Віктора Красюка. На його світлинах глядач міг побачити, як містичний, так і драматичний образ нашого міста  під час ожеледиці. В інтерв'ю Віктор Петрович про свою експозицію сказав так:

- Получился своеобразный отчет о нашей зиме, о нашем катаклизме, наверное он очень надолго запомнится. За эти две с половиной недели я отснял 8,5 гигов фотографий. Здесь была только часть. И то получилось много. Много фотографий выкладываю в соцсеть ВК. Здесь под музыку мои снимки были показаны - это было впервые.

Чи відбувся захід так, як планував його режисер, "Re:пост" спитав у Костянтина Бородавко:

- Людей пришло нормально - человек 50- зрителей. А приглашенные участники - это творческие организации, но они самоорганизующиеся. Вот позвала, к примеру, Демьянишина, 20 не могло прийти, а человек 15 должны прийти. Но сегодня у нас очень разобщенное общество из-за политики, экономики - это очень плохо.

фото Віктора Красюка

фото Віктора Красюка

фото Віктора Красюка

Концертна програма складалася з виступів дітей, які відвідують творчі колективи міста.

на фото: Олена Журавська

на фото: Оксана Ворожбіт

Для глядачів в малій залі палацу був влаштований невеличкий вернісаж. В якому брали участь роботи юженеських жудожників та фотографів. Більшість з цих робіт були фотоінсталяції  южненського фотохудожника Сергія Мягкова.

Переглянути роботи митців, поспілкуватись на тему сучасного мистецтва, у глядачів була нагода по завершенню основної частини зустрічі.

 
 
Яндекс.Метрика