Re:пост

joomla

Шевченківська Україна у НВК № 2. Захоплення учнів перевершило сподівання вчителів

В навчальних закладах Южного продовжується святкування річниці Дня народження Тараса Шевченка. 20 березня в НВК №2 пройшов літературний концерт, присвячений Кобзарю.

Протягом години учні подорожували сторінками «Кобзаря». Кожен твір супроводжувався сценкою, яка допомагала глядачам відчути усю повноту слів.

 

Ідея концерту полягала не тільки в тому, щоб ще раз пригадати творчість Шевченка. А в тому, щоб показати справжнє українське село, справжню українську дівчину, парубка, шевченківську Україну.

Завершальним номером концерту став відеоролик, присвячений Шевченко. Але не його творам або життю. Це був звіт Тарасу Григоровичу про нашу країну. Про те, якою вона стала. В відеоролику були зібрані найяскравіші фотокартки з усіх міст України.

Артюшевська Раїса Миколаївна, режисер та ведуча літературного концерту, поділилася своїми думками щодо виконаної роботи.

-Як довго тривала підготовка до цього концерту?

- Взагалі якщо взяти, задумка щодо концерту була ще с початку навчального року. Але місячна перерва в навчанні з проводу негоди збила трохи наші плани. Діти вийшли після канікул та почали наздоганяти учбовий план. Тому ми на підготовку відвели менше часу, ніж я хотіла. Але підготовка тривала протягом місяця. Багато часу також зайняли пошуки відповідного одягу, збирання рушників. За цей місяць ми вчили біографію Шевченка та твори, які були представлені на концерті.

- Як на ваш погляд виступили діти?

- Було дуже велике хвилювання. Зараз я вже розумію, що було потрібно більше репетицій на сцені з мікрофонами. А так я дуже задоволена їх виступом. Діти настільки пройнялися, настільки їм сподобалось, що я сподіваюсь, на цьому ми не зупинимось.

- Якою була реакція глядачів? Зазвичай діти не дуже полюбляють подібні заходи.

- Сьогодні я була дуже приємно здивована отією тишею, отією увагою в залі. Глядацька аудиторія була дуже вдячною. Навіть в кінці, після ролика, ніхто не думав підійматися, наче чекали на продовження. Їм було мало цієї програми. Подальші літературні вечори ми плануємо робити більш тривалими. Я спочатку боялася цього концерту, тому що школа російськомовна та діти могли не сприйняти усе те, що ми запланували показати. Але це були марні переживання.

- Як саме ви обирали учнів для виступу?

- Я запропонувала взяти участь та ніхто з дітей не відмовився. Всі з задоволенням пішли та дуже гарно працювали. Для деяких сьогоднішній виступ був першим в їх житті.

 
 
Яндекс.Метрика