Re:пост

joomla

Романтичні фантасмагорії у южненській кав'ярні.

Hudojnik_.JPG — 50.42 KбКартини Ірини Петрусенко вперше потрапили до широкої публіки. Художниця за покликанням, Ірина, ніколи в житті не представляла своїх робіт загалу. У «Кофейнику» відкрилась перша її експозиція, прямо на День міста.

Фантазії художниці відображають її внутрішній світ. Ірина Петрусенко, вчитель авторської школи Гузика, відома у Южному як поетеса. Малювання – це ще одна грань її таланту.
Як розповідає сама Ірина, вона не отримувала спеціальної освіти у сфері образотворчого мистецтва. Всьому, що вона вміє, може подякувати своєму таланту та власному досвіду.

Малювати Ірина почала ще з дитинства, розповідає авторка. Відчуття кольору, пропорції, та теми малюнку - було в неї завжди.

У місті Ніжено, багато років тому, Ірина почала писати вірші, і саме тоді вона зрозуміла, що літературні твори можуть сказати те, що вона не може передати у картинах. Тому на де який час художниця перестала малювати. Але згодом, вже коли завагітніла, вона знов почала у малюнках говорити про те, що у неї на душі.

Малює Ірина вдома, прямо на кухні, каже що це "кошаче місце". Малюнки Іра робить тушшю, іноді використовує акварельні фарби, але каже, що їй із ними складно. Часто Іра починає малювати з маленької краплі, яка на папері набирає якихось своїх чудових форм, а потім раптом виникає якась історія, яку художниця хоче розказати світу.

Кожна робота Ірини нагадує ілюстрації до  фантасмагоричних творів.
Мабуть, у майбутньому саме її роботи прикрашатимуть чиєсь фентезі-оповідання.
На відкриття виставки Ірини Петрусенко прийшли близькі друзі, колеги та діти.

Виставка робіт Ірини Петрусенко тільки відкрилася, переглянути її картини у «Кофейніку» можна буде протягом місяця.

 
 
Яндекс.Метрика