Re:пост

joomla

У «Південне коло» зібралися южненці в неділю.

IMG_0778.JPG — 40.79 Kб Свято Покрови пресвятої Богородиці щорічно в Южному шанують у форматі народного гуляння. «Козацькі розваги» - таку другу назву носить цей традиційний захід Палацу культури «Дружба». 12 жовтня, на ганку палацу розмістилися народні майстри, а на імпровізованій сцені виступали колективи ПК «Дружба».

Прекрасною погодою відзначився святковий захід. По-літньому теплий день зігрів своїми сонячними променями всіх, хто завітав на веселі звуки розважальної програми.

На ганку біля ПК «Дружба» розмітилося наметове містечко, в якому відбувалися одночасно різні дійства. У двох наметах розважали дітей різними іграми та головоломками, в третьому найсильніші чоловіки могли перевірити себе на міцність та витривалість – там треба було підняти якомога більше разів гирі та штангу.

 На фото Іван, який став переможцем двох конкурсів серед найсильніших чоловіків. 

Концертна програма на сходах Палацу складалася з виступів колективів «Наші музики», «Чудасія», «Юність», "Заграва", «Берегиня» та колектива «Чорномор».

У наметовому містечку можна було помилуватися та придбати творіння южненских майстринь. Картини зі стрічок, шкіряні квіти, квіти з бісеру і справжня «Ейфелева башта» з квітів, яку майстриня Наталя робила цілий рік – все це можна було побачити на імпровізованому ярмарку.

на фото майстриня Наталя. Вона захоплюється творчістю разом із чоловіком. Вони у тандемі розробляють нові образи для нових шедеврів Наталі.

       

Також до народних гулянь долучилися активісти «Армії Help». До їх столиків, на яких, за традицією, розташувались патріотичні сувеніри, картини, віночки, іграшки, різноманітні ручні вироби постійно підходили покупці і просто ті, хто хотів пожертувати гроші на підтримку української армії. В цьому наметі, також, можна було попити каву від відомої южнеської кав’ярні «Кофейник». За три години ярмарку волонтери зібрали 1 622 гривні, що до речі є непоганим результатом. Незабаром волонтери знов відправляться із гуманірною місією до зони АТО, де служать южненці.

Ігровим моментом щорічних народних забав, є конкурси. За їхніми результатами у переможцях опинилися наспритніші, найрозумніші та найсильніші.

Головним конкурсом, вже традиційно, є останній - на найсильнішого чоловіка. Завдання таке - треба якомога більше разів підняти п'ятидесятикілограмовий мішок із цукром.  Ось як це було:

                       

                       

Найсильнішим став Іван із Рівного, який є військовим. Він повернувся з АТО тільки на два дні і приїхав у Южний до сестри у гості. А вже наступного дня йому потрібно було бути у Донецькиій області. Сподіваємося, що цей цукор він відвезе своїм побратимам по зброї та нашим славетним захисникам!

Незважаючи на прекрасну погоду та добрий настрій, який вітав у повітрі на свято прийшло небагато мешканців міста.

Свято Покрова пресвятої Богородиці святкують православні віряни 14 жовтня. Саме Богородиця є головною заступницею українського війська, отже, нехай Вона зігріє своєю молитвою і любов'ю всіх, хто зараз стоїть на захисті України!

 
 
Яндекс.Метрика