Re:пост

joomla

Великого концерту не буде через АТО. Як відзначають своє професійне свято працівники культури?

Палац культури «Дружба» цього року відзначить професійне свято працівників культури в іншому форматі.

Зазвичай працівники Палацу до свого свята готують масштабну  виставу, що складається повністю з нових масових номерів. З кожним роком цей концерт стає все більш видовищним і вражаючим. Зал зазвичай переповнений.

Цього року працівники культури відмовились від гучного великого дійства через військові дії в країні. Натомість вони створили інший формат, в якому привітають всіх, хто має відношення до культури.

- Ми, колектив Палацу культури,  вважаємо, що в такий час треба дуже ретельно мислити і відчувати серцем, якою формою можна святкувати, а яка, можливо, має почекати. Ми традиційно робили величезні концерти всіх наших колективів, показуючи їх в концертній залі, і все те, що ми підготували спеціально до нашого свята. Ми вирішили, що це не та форма в цьому році, якою ми маємо відзначити наше свято. Тим паче воно вперше проводиться 9 листопада.  Але відзначити ми маємо обов’язково.  Справа не в тому, що в нас більше 130 штатних працівників, справа не втому, що в нас більше 700 аматорів. Справа в тому, що це жителі нашого міста, які причетні до нашої роботи, - розказав Петро Кутинець, директор ПК "Дружба".

Палац культури вирішив зробити обмінні концерти з деякими сусідніми селами. Село Ленінка Березанського району чекатиме в гості народний хор «Берегиню» та козацький гурт «Чорномор» для спільного виступу.

Колективи Палацу вирішили приєднатися до благодійності і допомогти дітям із вадами зору, які знаходяться в дитячому будинку в місті Одесі:

- Ми подумали, що доречно буде нашому колективу виступити в дитячому будинку і ми вирішили, що цим колективом буде наш ляльковий театр. До цього ми вирішили зібрати якісь необхідні предмети, іграшки, канцелярські прилади, молоко (збирали і члени нашого колективу, і діти, і аматори), і ми передали це в дитячий будинок разом із нашим подарунком – ляльковою виставою, - Петро Кутинець.

Для учасників колективів творчі працівники влаштували ігрові інтелектуальні розваги. Гра «Що? Де? Коли?» дуже захопила всіх учасників. Діти грали із азартом. Призи отримали ті, хто посів призові місця, а також та команда, яка надала найкумеднішу відповідь.

 

Третє місце зайняв колектив "Нотне намисто".

Друге місце виборола команда хореографічного колективу "Чудасія".

Перемогу здобула команда Циркової студії "Каскад".

Наступного дня учасники колективів  влаштували  флешмоб на проспекті Леніна. Близько 50 дітей проїхалися масово на роликових ковзанах.

Завершальним заходом стане закритий вечір для працівників культури:

- Стержнева його ідея полягає в тому, що ми, як ініціатори,  запросили всі організації, які причетні до культурного  життя міста. Ми нарахували їх 7 разом із Палацом культури. Разом з тим, ми запросили всі засоби масової інформації, як учасників цього вечора, бо через них доходить до більшості людей те, що робимо ми, люди, які причетні до сфери культурного життя. Ми запросили і поетів, самих знаних, самих титулованих в місті Южному, художників. Умова така – кожний має привітати всіх своїх колег із професійним святом. І до цього додається церемонія «Ініціатива року», міський голова  з грамотами, які будуть вручені з обласної ради. Є єдиний сюрприз, про який всі дізнаються на заході, - розказав Петро Кутинець, директор ПК "Дружба".

Творчий святковий вечір відбудеться 7 листопада. А привітання  із Днем працівника культури та аматорів народного мистецтва творчі люди прийматимуть у неділю, 9 листопада.

 
 
Яндекс.Метрика