Re:пост

joomla

На честь власного професійного свята працівники культури підготували незвичні вітання, а у ПК «Дружба» відкрили літній майданчик

den_kulturi_zayavka.jpg — 60.60 KбПрацівники культури відзначили своє професійне свято у вузькому колі колег та друзів. Від загальноміського святкування цього року довелося відмовитися у зв’язку зі складною ситуацією в країні. Творча зустріч відбулася у малій залі Палацу культури «Дружба».   

Працівники Палацу культури, музею, бібліотеки, школи мистецтв, галереї, клубу «Чорноморець» та Палацу творчості дітей та юнацтва «Мрія» презентували власні творчі вітання. А ведучим зустрічі був директор ПК «Дружба» Петро Кутинець.

У фойє плацу, 4 листопада, спеціально для працівників культури та запрошених гостей, була підготовлена червона доріжка. Винуватці свята пройшли  по ній у паркетну залу. Тут свої роботи презентували художники школи мистецтв міста.  

Представники ЗМІ міста були запрошенні на святкування в якості гостей. Адже саме журналісти розповідають людям про заходи, організовані творчими працівниками.

Зустріч відбувалася у форматі живого спілкування між представниками міських закладів культури. Представники різних установ підготували творчий виступ з привітанням. Так бібліотекарі прийшли на свято в образі листоноші Пєчкіна. Співробітники галереї та музею читали вірші. Директор клубу «Чорноморець» підготувала індивідуальні подарунки для тих працівників, які, на погляд Таїсії Дронової, мають великий вплив на розвиток  мистецтва у Южному.

Вітальний номер ПК «Дружба»


Творчі працівники палацу підготували відео презентації у гумористичному стилі про співробітників кожного закладу культури міста. Не обійшлося і без «ложки дьогтю». Вона була адресові міському голові. Працівники палацу сфотографували вхід до кожного з закладів культури і виявилося, що сходи у більшості з них потребують термінового ремонту.

Змінили формат, а не значущість свята. Не відзначати День працівників культури та аматорів народного мистецтва було б неправильно, зауважив Петро Кутинець на початку зустрічі. Велике значення, у цей важкий для України період, має робота творчих людей. І є в Южному люди, які зрозуміли власну місію, яку вони несуть для країни. Так Ірина Зиміна постійно відвідує військові частини з сольною програмою українського романсу. Для військовослужбовців це має велике значення.

За свою ініціативу Ірина Зиміна отримала окрему відзнаку від Южненського виконкому. І хоча ця нагорода була запроваджена вперше цього року, організатори вже назвали відзнаку «Ініціатива року» щорічною. Крім Ірини Зиміної,  також були нагородженні:

 Ксеня Юркевіч, викладач школи мистецтв (за весняні гаївки),

Наталя Журенко, викладач школи мистецтв, та Ірина Москальчук, керівник творчого колективу ПК «Дружба» (за проведення флешмобу на День міста);

Світлана Кулікова,мистецтвознавець, працює в міській галереї.

Володимир Новацький нагороджував працівників сфери культури грамотами від Одеської обласної ради. Особливої відзнаки міського голови цього року удостоївся директор ПК «Дружба» Петро Кутинець. Крім того, міський голова пообіцяв, що наступного року в бюджеті обов’язково будуть закладені гроші на ремонт порогів закладів культури міста.

На завершення свята, всі присутні спустилися на перший поверх на відкриття літнього майданчику Палацу культури. Символічна стрічка була натягнута на сцені площадки. Жовто-блакитну символічну стрічку Володимиру Новацькому довірили розв’язати, а не прерізати адже мала вона національні кольори. Завершився вечір у атмосфері дружнього спілкування з глінтвейном біля ватри.

 
 
Яндекс.Метрика