Re:пост

joomla

"Янголи-кіборгам" - южненці творять заради захисників України! Картини йдуть на продаж.

Южненці долучилися до акції «Янголи-кіборгам», яку започаткували одесити. Художники Одеси, на чолі із Мариною Яндоленко, започаткували таку практику: збирають всіх охочих в Одеському лінгвістичному центрі задля того, щоб малювати янголів для «кіборгів». Потім ці роботи виставляють на продаж (стартова ціна 300 гривень). Гроші йдуть на допомогу пораненим героїчним захисникам Донецького аеропорту.

 

В Южному також вирішили долучитись до акції, ініціаторкою стала відома южненська художниця – Лариса Дем’янішина. Проходить процес створення картин з янголами у четвертій школі.

25 січня зібралися южненці різного віку, як діти, так і дорослі. У більшості немає спеціальної освіти в образотворчому мистецтві, але були й ті, хто має професійні навички.

Всім, без виключення, Лариса Дем’янішина допомагала у разі необхідності. Для акції вона принесла свої акрилові фарби та пензлики.

Малювали учасники на дощечках, які пані Ларисо заздалегідь власноруч покрила грунтом. Дощечки виготовив та надав южненській волонтер, підприємець Олег Дурбала, який також допомагав у створенні цьогорічних ялинкових прикрас.

Лариса Дем’янішина розповіла, що в Одесі її колеги вже продавали такі роботи благодійникам, багато хто з них вирішував подарувати картину бійцям. Тобто вносили пожертви грошима й картину собі не залишали. Але це право кожного – розпоряджатися з придбаним лотом як захочеться.

У южненців вийшли дуже вдалі, надзвичайно різні та яскраві роботи, що приємно вразило й самих організаторів.

Картини, які не продадуться, будуть подаровані нашим захисникам. До них додадуться ще й листи та побажання.

«Re:пост» також долучився до акції. Журналісти втрьох створили кожний свого янгола.

Лариса Дем’янішина свою роботу почала вже тоді, коли ніхто з учасників не потребував допомоги. Вона створила золотоволосого янгола і пішла з імпровізованої майстерні майже останньою.

Всі роботи прикрасять ефір студії «Rе:пост», а потім відправляться до Одеси.

Долучитися до допомоги, придбати роботи або запропонувати свої можна у спільноті "Художественно-патриотическая акция АНГЕЛЫ - КИБОРГАМ" у мережі Фейсбук.

В Южному, в суботу о 16.00, 31 січня, пройде ще один подібний захід, який відбудеться у форматі майстер-класа від Лариси Дем’янішиної. Це буде розпис по склу. Всі необхідні матеріали будуть надані.  За участь у заході необхідно буде зробити благодійний внесок, в приміщенні буде розміщенна скриня: для дітей – 30 гривень, дорослі – 50 гривень. Гроші підуть на допомогу захисникам України. Свою роботу учасники зможуть забрати собі, або залишити організаторам для передачі військовим.

Лариса Дем’янішина пояснила, що вона бачить цю акцію ширше. Не лише як допомогу «кіборгам», а взагалі всім військовим української армії в зоні АТО.

 
 
Яндекс.Метрика