Re:пост

joomla

Опудало із секретами спалили на Масляну в Южному.

FotorCreated.jpg — 43.57 KбСвяткування Масляної - традиційний ритуал для Южного, але минулого року через складну ситуацію в Україні, це свято не відзначалось. Символ Зими - опудало, яке є ознакою всього поганого, що відбувається за рік, не було спалене. Цього року і свято гучно відсвяткували, і опудало з секретами спалили, і рекордну кількість раз борошно підняли.

Свято Масляної цього року вразило не тільки яскравим концертом та святковою програмою, а ще й великою кількістю южненців, які прийшли на ганок Палацу "Дружба" аби відсвяткувати та порадіти традиційному святу.

На імпровізованій сцені для глядачів відбувався концерт за участю вокальних та танцювальних колективів ПК "Дружба".
Конкурсно-розважальна програма  складалася не тільки з дитячих розваг. Розважали дітей вікторинами та іграми; дорослі ж грали у більш серйозні ігри.

Три конкурси де дорослі глядачі та сімейні пари брали участь разом: перший конкурс полягав у тому, що жінкам було запропоновано запеленати колоду, як ляльку, за старовинною українською традицією на Масляну.

У наступному конкурсі потрібно було заплести косу зі стрічок за допомогою обох партнерів: і чоловік, і жінка заплетали косу тільки однією рукою.

                    

У третьому - у кожній сімейній парі жінка повинна була нагодувати свого чоловіка налисниками з вареням, причому нагодувати потрібно було на швидкість.

                    

Також, вже вкотре на святах, які влаштовує ПК "Дружба", був розташований ярмарок. У ньому брали участь підприємці, мисткині та громадська організація - "Армія-Help"-Южне, яка допомогає військовим. Южненці могли не тільки розважитися, а й придбати собі сувенір і своєю купівлею допомогти українським військовим.

 Ведучі - Костянтин Бородавко та Олена Назарук, відзначили всіх майстринь, які брали участь у святковому ярмарку грамотами та квітами.

Традиційним та довгоочикуваним став конкурс, у якому потрібно підняти мішок із борошном, вагою 50 кг. Брати участь у конкурсі відгукнулися четверо хлопців. Перший підняв мішок 61 раз, а останній поставив справжній рекорд - 65 разів присідань без перепочинку!

                     

                     

Цікавим винахідом став мішок із поганими думками, які южненці писали олівцем на аркушах паперу, розташованому на столі біля опудала. Біля цього столу створювалася черга з охочих позбавитися всього поганого, що було за рік. Перед тим, як спалювати опудало, мішочок із всім "лихим" був закріплений на опудалі.

Фіналом дійства стало спалення опудала. Швидко і яскраво згоріло все погане, про що згадали жителі Южного. Мабуть, Весна, яку так чекають наші жителі, оновить їхне життя та дасть надію на світле продовження року...

 
 
Яндекс.Метрика