Re:пост

joomla

Вечір поезії Ліни Костенко провели учні в першій школі

Одинадцятикласники першої школи провели вечір поезії Ліни Костенко. Це не перший такий захід. Спочатку програму показали серед школярів, а вдруге, 21 квітня,  учні виступили перед батьками.

Присвячувався захід ювілею відомої української письменниці Ліни Костенко. 19 березня їй виповнилося 85 років.

Ідея і реалізація цього проекту належить вчителю української мови і літератури Ользі Миколаївні Книшук:  

- Готувалося недовго і вийшло це дуже спонтанно. Справа в тому, що ми готували цей захід до ювілею Ліни Костенко, до 85-річчя. Провели ми його  для учнів 11 класів. Вони закінчили шкільну програму, вивчили багато творів і якраз в процесі підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання їм знадобляться і ці твори. Я хотіла, аби діти не просто вивчили вірші і розказали, а пережили це, пропустили через себе. Саме тому приділила дуже багато уваги підбору музичних композицій, аби вони відчули  музику слова, - розповіла Ольга Миколаївна.

За сценарієм читці поезії змінювали один одного в досить динамічному темпі. Наприкінці заходу на сцені зібралися всі виконавці, яких виявилося багато. Кожен твір, який був зачитаний, супроводжувався ліричною музикою.

- Я знала, що мої діти дуже гарно читають, вони люблять поезію, вони люблять її, але сам процес підготовки – наскільки вони відчули і пропустили це через себе! Деякі мелодії були запропоновані самими дітьми. Отримавши той чи інший вірш, вони продумали дома, як би краще він зазвучав. Це мені сподобалося найбільше, я вважаю, що це є досягненням як моїм, так і їхнім, - поділилася Ольга Книшук.

- Тут звучали поезії, які не вивчаються в шкільній програмі. Для мене це було головною метою, аби вони заглибилися в її творчість, знали, що це за поетеса. Шкільна програма  не дає такого глибокого вивчення, а хотілося, щоб діти зробили для себе висновки на майбутнє, - розповіла організатор творчого вечора Ольга Микоївна Книшук.

 

 
 
Яндекс.Метрика