Re:пост

joomla

День матері в Южному відзначили на патріотичній ноті (фото, відео - оновлено)

Den_materi_5.jpg — 25.52 KбВ ПК «Дружба» 10 травня відбувся яскравий концерт, присвячений Дню матері. Велика концертна зала була переповнена глядачами. На сцені виступали вихованці творчих колективів Палацу.

Патріотичний зміст концерту пройшов червоною стрічкою майже по всіх номерах. Образ матері, яка виховує та відпускає свого сина на сучасну українську війну, став кульмінаційним центром урочистого заходу.

Режисер заходу Наталя Патюк, ретельно готувалась до концерту на честь Дня матері. Вона розповіла «Репост», що дуже хотіла доторкнутися до кожної матусі, чи то мама, яка виховує багато своїх дітей, чи то жінка, яка прийняла на виховання діток, чи то жінка, син якої потрапив на війну.

Особливим та принциповим моментом для Наталі Патюк стала тема долі матері, яка чекає свого сина з війни. Вона, порадившись із дітьми, які відвідують творчі колективи ПК «Дружба», вирішила, що саме на цій темі буде зроблено акцент. Зі сцени прозвучали відповідні пісні та вірші у виконанні вихованців творчих колективів:

- Всі пісні про маму хороші, добрі, але рівні, хотілося акцентувати на головному, на тому, що зараз болить у всіх. І більше за всіх у матерів. Але ми розкрили материнство у всіх гранях: опікунство, багатодітні матері. Я сама отримала велике задоволення від роботи, у мене ніби крила виросли. Дякую всім, хто брав участь у концерті – всі дуже старалися! - розповіла Наталя Патюк.

Дійсно, можна відзначити, що на цьому концерті в залі був справжній аншлаг.

Ані в залі, ані на балконі не було вільного місця, що буває нечасто.

На сцені радували глядачів талановиті діти та дорослі колективів:

Хору «Радуга» Ірини Зіміної, колективу ЮДШМ бального танцю «Ліцей», під керівництвом Наталі Журенко, "Юність" – Вікторія Хіненко, «Нотне намисто» - Ілона Гарбар, «Цвітень» – Ірина Москальчук, «Перлини» – Ірина Тищенко, циркова студія «Каскад» - Микола Дулов, яка була представлена яскравим номером від Олі Стасів та Андрія Корсикова. 

                     

Колектив «Чудасія» – керівник Василь Яцків, «Заграва» - керівник Ольга Степанова, солістки: Олена Недзвецька, Ганна Багаєва. Колектив бального танцю ПК «Дружба»  «Fly danсе», під керівництвом Наталі Журенко. Учасниця студії «Рампа» – Вероніка Лодзинська читала вірш про маму, «Гармонія» - портовський ансамбль, під керівництвом Олени Суторміної. А також «Наші музики», керівник - Тетяна Вишневська.

Ведучі концерту –  Олена Назарук та Артем Куц. Допомагали вести концертну програму: читали вірші учасники театру-студії «Рампа».

 

                    

 
 
Яндекс.Метрика