Re:пост

joomla

20 років рідної школи відзначили учні НВК ім. Чорновола та запрошені артисти (відео, фото)

FotorCreated.jpg — 51.91 Kб

Святкування двадцятої річниці НВК ім. Чорновола відбулося у ПК «Дружба» 11 травня. Організатори дійства вирішили присвятити урочисту програму Дню матері, аби підкреслити вирішальну роль матусь у житті дітей та у навчальному процесі.

20 добрих справ, які запланувало керівництво НВК ім. Чорновола на 2015 рік – ціль, яку вже розпочато урочистим концертом.

Кульмінацією святкування стали зіркові гості з Києва та Львова. Наступна справа, як повідомив директор школи – Тарас Прокопечко, відкриття алеї пам’яті на честь Євгена Яценка – видатного южненського співака та випускника школи.

Концертну програму у ПК «Дружба» відкрили учні НВК. Вірші на честь матусь, пісні та танцювальні композиції – присвятили учні своїм мамам, як подяку за їх терпіння та турботу.

 

Директор школи - Тарас Прокопечко у своїй невеличкій промові вибачився перед батьками учнів за те, що незавжди буває правий. А також подякував матусям, які віддають всі сили на виховання своїх дітей та учнів його школи. Наприкінці звернення запросив на відкриття алеї на честь Євгена Яценка, яка відбудеться 26 травня.

Зірковими гостями заходу стали співак – Павло Мрежук з Києва та Оксана Муха зі Львова. Вони протягом, майже, години тримали зал в енергетичному полоні. Павло Мрежук виконував динамічні композиції, які за стилем виконання нагадували відомого російського співака Філіпа Кіркорова.

Оксана Муха показала глядачам клас сольного виконання, який притаманний для західноукраїнської музикальної культури. У її виконанні прозвучали народні, стилізовані композиції, а також відомі широкому загалу пісні. Однією з яскравих пісень була композиція відомої українки – Квітки Цисик, яка народилася в Америці та була спадкоємицею українських традицій співу. Її голос у 70- 80-х роках був одним з найвідоміших в світі.

                    

                     

 А також Оксана виконала пісню, під яку южненці танцювали на Великодневих гаївках у Южному.

На завершення концерту артисти та школярі спільно виконали найвідомішу композицію: «Червона рута»

                  

 

 
 
Яндекс.Метрика