Re:пост

joomla

На честь Дня Хіміка в Южному відбудеться два концерти в залі

dk_zayavka.jpg — 35.74 Kб

Культурна програма на честь Дня Хіміка в Южному складається з двох концертів у Палаці. На площі цього року жодних заходів відбуватися не буде. У святковому концерті візьмуть участь артисти з України, Білорусії та Молдови.  Святкуватимуть професійне свято заводчани в суботу, 30 травня.

Білоруські «Пісняри» відкриють святковий концерт у великій залі Палацу культури «Дружба». Продовжать Віталій Червоний одеський виконавець та танцювальний ансамбль «Жок» з Молдови. Відмовитися від масштабного святкування Дня Хіміка змусила ситуація в країні, пояснив директор ПК «Дружба» Петро Кутинець.  

Після відзначення професійного свята заводчан, у Палаці культури заплановано ще низку визначних заходів. Традиційно творчі працівники Палацу планують відпустку на липень. Символічним закриттям сезону стає свято Івана Купала, який проходить на Сичавському ставі. Але до цього дня культурні заходи в місті відбуватимуться щотижня.

Так, після проведення Грецького дворика, в межах фестивалю «Національних культур Причорномор’я», свої традиції демонструватимуть болгари. Також готуються у Палаці до випускних вечорів. Будуть у червні: лекторії, вистави лялькового театру, підбиття підсумків "Олімпіади мистецтв ОПЗ" та інше.

Сквер кованих фігур поповниться новою експозицією. Станеться це на День Конституції. До цієї події у Палаці культури вже почали приготування. Відомо, що нова скульптура – це сонячний годинник у формі карти України. Приблизний розмір кованого витвору – 2Х3 метри. Скульптура матиме об’ємні елементи у вигляді пам’яток культури різних регіонів.

«Re:пост» стали відомі деякі деталі. Так на кованному годиннику мають з’явитися символ Южного – якір, символ Криму - Ластівчине гніздо. Інші подробиці можна буде дізнатися ближче до самого фестивалю «Україна, йой!». 

 
 
Яндекс.Метрика