Re:пост

joomla

День Конституції в Южном подарував місту новий патріотичний арт-об’єкт та зібрав чимало глядачів.

Golovya_konst.jpg — 48.02 KбВечірня програма 8 фестивалю "Україна, йой!" зібрала на ганку палацу «Дружба» ковалів, майстрів вишивки та різьблення по дереву з різних куточків України.

Також у южненців була можливість поласувати смаколиками місцевої кав’ярні, купити українські сувеніри та долучитися до підтримки української армії. Організатори фестивалю – Палац «Дружба» виділив для підприємців та громадської організації «Армія-Help» намети.

 

Святкова програма, яку підготували вокальні, танцювальні та театральний колектив Палацу, розважала велику кількість глядачів, які потрапили на свято. Паралельно українські ковалі представляли продукцію біля наметів. У присутніх на святі була можливість побачити, як народжуються квіти із заліза та відчути запах кузні.

Кульмінацією вечора стало відкриття нового арт-об’єкту. Це сонячний годинник у формі мапи України. Як розповів у своєму виступі директор Палацу «Дружба» - Петро Кутинець, поки що годинник не завершений. За задумом, на всіх областях України має бути свій символ-пам’ятка. Зараз таких пам’яток тільки 5. На мапі представлені: Южне, Львів, Карпати, Крим, Запоріжжя, Донбас. Найближчим часом, як сказав продюсер проекту, мають з’явитися і решта областей та циферблат, а годинник буде повернутий до сонця таким чином, щоб правильно показувати час.


На завершення концерту пройшла нова патріотична акція. На великій синій тканині з’явилися жовті долоні, які кріпили дорослі і діти.

Державне свято у Южному тривало два дні. Завершилося святкування майстер-класами з вишивки та нагородженням подяками ковалів фестивалю.

 
 
Яндекс.Метрика