Re:пост

joomla

"Теплий спогад" про літо художниці Лариси Дем'янишиної можна побачити у южненській кав'ярні.

IMG_5014.JPG — 46.55 KбНова експозиція картин художниці Лариси Дем’янишиної -"Тепий спогад" відкрита у южненському арт-кафе «Кофейник».

Живопис пані Лариси – результат літнього пленеру, на якому вона була у польському містечку Хенцини. Відвідувачі кафетерію зможуть побачити старовинні вулички міста, квіти та студентську роботу художниці, протягом місяця.

Товариство любителів живопису Польщі за допомоги влади міста Хенцини, влаштувало пленер для трьох українських художниць.

Южненська художниця, член творчого об’єднання «Новація», член спілки художників України - Лариса Дем’янишина була однією з них.

          

На фото: художниця - Лариса Дем'нишина

Протягом двох тижнів пані Ларису надихало старовинне містечко Хенцини. Його мініатюрні вулички, квіти, будинки, фонтани можна побачити у етюдах, представлених на виставці. Декілька картин пані Лариса залишила у Польщі, більшість привезла додому.

    

Найяскравішим враженням пані Лариси стала старовинна фортеця міста, яка гордо височить на горі. Її стіни знали  таємниці ще польських королів. Зараз ця величезна споруда, за словами художниці, гарно підсвічена та прекрасно виглядає і вночі і вдень. У цьому можна пересвідчитися, коли дивишся на етюд художниці.

Квіти, які представлені на картинах, намальовані і в Польщі, і в Україні. Як розказала сама художниця, її дуже здивували і порадували маки та соняшники, які вона випадково зустріла у польському містечку. Також серед робіт є родина лелек, які у гнізді поруч із двома своїми дітьми радіють ромашкам, що самі ж і принесли.

Композиція на особисту тему, де молода родина - Генадій і Лариса Дем’янишини разом, це курсова робота, яку Лариса написала у роки навчання у художній академії.

Як розказала художниця, деякі роботи вона з часом хоче зробити більш масштабними. Квіти пані Терези біля хатки: майори та соняшники, колись, у майбутньому відкриють глядачеві більше цікавого зі світу їх господині.

Зробити експозицію у арт-кафе «Кофейник» - цілком логічна для художниці справа. По-перше, це вже не перший досвід автора, Лариса Дем’янишина виставлялася у одеських кафе, по-друге саме «Кофейник», зі своєю затишною та вишуканою атмосферою, як сказала художниця, надихає її.

На відкритті експозиції були друзі та пихильники художниці. Господарі кав'ярні влаштували невеличке урочисте відкриття нової експозиції.

Наступна виставка для нових робіт Лариси Дем’янишиної відбудеться на День Незалежності Польщі в Одесі, а також на День художника у южненській міській галереї.

            

фото: Катерини Дем'янишиної

Отже, до листопада лишився ще місяць, а тому ще є час і можливість знов побачити тепле сонячне літо, згадати яскраві кольори квітів та зануритися в історію старовинного польського містечка в арт-кав'ярні "Кофейник".

  

 
 
Яндекс.Метрика