Re:пост

joomla

В Южному пройшла прем’єра мюзиклу «Марія Мірабелла». Відому історію відтворила місцева театральна студія «Респект».

IMG_5309.JPG — 41.12 KбМузично - театральна студія «Респект» у Южному, під керівництвом Олени Суторміної, представила на суд южненському глядачеві історію про Марію та Мірабеллу. Відома казка про двох дівчаток, які потрапили у світ природи та познайомилися з її жителями, заграла новими фарбами у мюзиклі. На сцені ПК «Дружба» разом виступали 24 вихованця студії та учасники 7 творчих колективів Южного та Палацу. Юні актори на сцені показали високий рівень театральної підготовки, а також гідно продемонстрували свої вокальні дані.

Зворушливим моментом на сцені стала роль головного персонажа – Квакі. Це жабеня, якого зіграв Коля Пасейлюк. Коля – талановитий хлопець, який вже давно займається у студії, у нього є проблеми із здоров'ям.

Коля не може довго ходити. Для того, щоб хлопець міг зіграти всю виставу, головний режисер адаптувала його роль відповідно до фізичних можливостей. Головні героїні возили Колю в його власному візочку. Однак глядач цього не зрозумів, тому що режисер зробила з візочка справжній льодяний трон, в ньому сидів Квакі, який, за сценарієм, не міг зрозуміти, для чого його зробила природа.

           

Зрозуміти та почути природу, врятувати її – головна думка історії. Марія – Марія Багрянцева та Мірабелла - Марія Халаїм, рятували Квакі, гусеня та метелика – Оміде. Спілкувалися із лісовою феєю, яку зіграла Поліна Спіцина, а також потрапили у чарівне королівство годинників, де королевою була Аліна Камалова.

             

Відчуття досконалості кожного моменту на сцені давала ретельна підготовка до мюзиклу. Як розповіла Олена Сутурміна – автор постановки, перші репетиції почалися ще півроку тому. Всі вихованці студії «Респект» були задіяні на сцені, кожна дитина мала можливість і грати, і співати.

Роль для кожного актора пані Олена написала згідно особистих властивостей дитини. А також досконалість образів на сцені додали чудові костюми. До цього процесу долучалися як батьки, так і сама режисер, яка по ночах кроїла та шила наряди для своїх казкових персонажів.

Центром будь якого мюзиклу є спів та музика. За словами режисера – це найскладніша та копітка робота, адже у процесі виникає декілька проблем: немає доступних фонограм, немає текстів українською, щоб можна було поставити спектакль державною мовою. Але майстерність Олени Євгенівни перемогла і цю проблему:

- Для каждого я уже вижу роль, под неё уже пишу сценарий. А потом уже начинаешь писать песни, потому что на заказ песни это очень дорого. А ещё сложно то, что – нет официально таких услуг: написание «минусовок», «плюсовок». Спасибо Юрию Доценко, он мне очень помог – минус писал, в Ровно я заказывала «минусовочки» некоторые, чтобы хоть как-то удешевить этот процесс. Потом ищешь песни, пишешь к ним украинские тексты, потому что их нет. Потом это учишь с каждым ребенком, потом записать фонограмму с каждым, потом пошить костюмы. Всё моё время занимает эта работа. Если не песни с музыкой слушаешь, то костюмы до 3-х ночи шьешь, - режисер мюзиклу та керівник музично- театральної студії Олена Суторміна.

Повну яскраву картину мюзиклу склали творчі колективи Южного та Палацу «Дружба», які, за словами режисера, завжди відгукуються на запрошення взяти участь у виставах Олени Суторміної. Танцювальны колективи ПК Дружба, які брали участь у мюзиклі: «Чудасія», «Цвітень», циркова студія «Каскад», колектив бального танцю «Мрія». А також міські: «K.I.S.S.», «Маy way», «Золота рибка».

           

           

           

Як розказала «Re:пост» Олена Суторміна, під час прем'єри всі актори дуже хвилювалися. По закінченню спектаклю від напруги та переосмислення рівня своєї гри майже у всіх головних героїв на очах виступили сльози. Такий відповідальний рівень ставлення до своєї акторської справи, вважає режисер – показник справжнього артиста.

Довідка: Олена Суторміна має вищу музично-педагогічну освіту, викладає акторську майстерність та навчає дітей вокалу у студії "Респект". Зручного для навчання дітей приміщення та коштів на розвиток студії у керівника немає. Тому постановку подібного масштабного, мюзикл, вважає більше неможливим. Поки припинити навчання маленьких талантів Олена Євгенівна не хоче. Буде навчати їх співу, тому що несе відповідальність за тих, хто довіряє їй та вже має великі успіхи у різних конкурсах.

 
 
Яндекс.Метрика