Re:пост

joomla

В Южне їде Івано-франківський драматичний театр

darusya_zayavka.jpg — 36.41 Kб

В Южному пройде вистава Івано-франківського драматичного театру. Артисти привезуть постановку, яка у театральному конкурсі взяла гран-прі. До Южного театр з Івано-Франківська запросив колектив НВК ім.. В.Чорновола. Вистава «Солодка Даруся» стане заключним заходом в межах святкування 20-річчя навчального закладу.

Івано-франківський драматичний театр виступатиме на великій сцені Палацу культури «Дружба». Вистава проходитиме 15 жовтня о 18 годині. Постановка розрахована на дорослого глядача, розповів Тарас Прокопечко, директор  НВК ім.. В.Чорновола. Для маленьких дітей ця вистава складна і незрозуміла.

Вистава написана за мотивами книги сучасного автора Марії Матіос. Постановку вчителі школи побачили в Одесі, влітку, коли проходив театральний конкурс «Молоко».  

-  Є така відома книжка Марії Матіос - «Солодка Даруся». Ми її читали. Вона дуже важко дається для прочитання і було цікаво, як молодий режисер справиться з нею на сцені. Він зробив це ідеально, - Тарас Прокопечко, директор НВК ім.. В.Чорновола.

Долучити до спонсорства колективу НВК ім.. В.Чорновола вдалося головні підприємства і, навіть, політичні організації та окремих кандидатів. Частину витрат взяли на себе і батьки.

Вхід на виставу по запрошеннях. Отримати квитки можна звернувшись за номером 063 81 72 345.

 
 
Яндекс.Метрика