Re:пост

joomla

З великою і щасливою родиною у кадрі відзначили южненці День матері.

Golovna_matir.jpg — 99.70 KбДень матері в Южному пройшов 13 травня. Палац культури «Дружба» представив глядачу великий концерт, у якому взяли участь творчі колективи та багатодітні родини Южного. 

«У кадрі велика щаслива родина» - назвала свій проект режисер палацу - Наталя Патюк. Таку назву вона обрала тому, що основною темою заходу стала фотосесія, в який брали участь всі великі южненські родини.

Фото на сцені багатодітних родин та артистів, які брали участь у концерті – стали одним з ключових моментів заходу. Кожна сім’я, яка була присутня в залі, запрошувалась на сцену. Фотограф Віктор Красюк робив фото на пам’ять на сцені та концерт продовжувався. Допомогла організувати урочисту частину жіноча організація «Любава».

bF8XAJ1oqLA 1.jpg — 248.48 Kб

-c6gOImpSfE.jpg — 292.30 Kб

«Я хотіла низько уклонитися їм за те, що не можу уявити, як можна семеро дітей виховати», - про концерт на честь Дня матері, режисер заходу – Наталя Патюк.

Зворушливі почуття нахлинули на режисера урочистого заходу Наталю Патюк. У своєму інтерв’ю «Re:пост» вона розказала, що не може уявити, як повертаючись додому з важкого робочого дня можна зустріти п’ятеро, семеро, четверо дітей і всім подарувати увагу, перевірити уроки, послухати про те, як пройшов день, нагодувати всіх - це шалений труд, вважає режисер.

AOUVmye0z-E.jpg — 208.82 Kб

ib5FIDAlIiQ.jpg — 172.69 Kб

mhdFPjk8CKM.jpg — 231.49 Kб

Подарувати родинам увагу, лишити в пам’яті глядачів їхні обличчя, дати можливість присутнім в залі запам’ятати їх, щоб потім на вулиці, в магазині – будь де, раптом побачивши, поставитися з повагою до тих, хто робить незвичайну справу, виховуючи ватагу дітей.

BVgSVi6ysIo.jpg — 179.04 Kб

На урочистому концерті були присутні южненські родини, які умовно представляли категорії:
- найбільші родини (сім і шість дітей);
- родини, в яких є трійня;
- мами, яки вперши отримали статус багатодітних;
- сім’ї, де мами освітяни чи вчителі;
- родини, в яких є тільки дівчатка чи тільки хлопчики.
В кінці концерту на сцену вийшли родини, де виховують двійнят.

l3KXPy9JBgA.jpg — 144.63 Kб

i7Hq6KEmH14.jpg — 268.59 Kб

Святковий настрій на концерті подарували вокальні та танцювальні колективу Палацу «Дружба»: «Мрія», «Рампа», «Цвітень», «Берегиня», «Fly dens», «Юність», «Чудасія», «Сикстет», Аліна Камалова, Наталя Халаїм, Марія Папазахаріаді.

Особу роль виконав фотохудожник - Віктор Красюк, який працював на концерті і як фотограф, і як учасник заходу. Він дарував враження присутності, як учасників дійства та і глядачів у фотостудії відомого майстра.

f1opWl7ZEgQ.jpg — 204.28 Kб

В матеріалі використані фотографії Віктора Красюка

 
 
Яндекс.Метрика