Re:пост

joomla

В Южному розказали історію Йосипа Сліпого - єпископа української греко-католицької церкви

17269723_1139643389480229_7933465_o.jpg — 38.67 KбТрагічна історія єпископа Української греко-католицької церкви,  Йосипа Сліпого, який відсидів у сталінських таборах 18 років, пройшла в Южному 11 березня в НВК ім. Чорновола. Брати Київської Трьохсвятельської духовної семінарії, презентували свою постановку з нагоди 125 – річчя від дня народження Патріарха Йосифа Сліпого «Тернистий шлях – Йосифа Сліпого», опубліковано на сайті семінарії "КТДС". На виставу прийшли парафіяни української греко-католицької та української православної церкви київського патріархату міста Южного.

Студенти мали нагоду нести та поширювати правду про величну й незламну постать – Патріарха Йосифа Сліпого, який був ув'язнений та засуджений радянською владою у 1945 році. Його засуджували, неодноразово, катували й знущалися, але попри всі незгоди патріарх Йосиф Сліпий став одним з тих, за ким стояли тисячі мовчазних та самотніх свідків, які були безпомічні перед радянською владою.

      Slipyi.jpg — 79.04 Kб

На фото: Йосип Сліпий 

slipyj-4.jpg — 96.81 Kб

Початком даного заходу стало вступне слово о. Петра Маковецького, який наголосив на важливості постаті патріарха Йосифа Сліпого для нашої Церкви. Серед численних глядачів були присутні також представники (УПЦ КП) та римо – католицької Церков, яких у цей вечір об’єднала подія на згадку Архипастиря УГКЦ.

Slipiy_4.jpg — 76.73 Kб

В програму постановки увійшли сцени про ув'язнення та спокуси патріарха Йосифа, фрагменти документального фільму, а також пісні у виконанні семінарійного гурту «МетаНоя», які своєю музикою змогли передати та торкнутися серця кожного глядача цього театрального дійства. Учасники та глядачі по-новому відкрили для себе постать Блаженнійшого, та усвідомили який великий вклад в нашу церкву вніс цей ієрарх.

Slipiy_2.jpg — 81.28 Kб

Закінченням вистави стала молитва «Отче наш» за прославу Слуги Божого Патріарха Йосифа, пісня “Боже великий єдиний” та подячне слово о. Василя Колодчина, який підкреслив, що ми, як майбутні душ пастирі та добрі християни маємо приклад віри та відданості, і прикладом таких чеснот є Патріарх Йосиф Сліпий.

                         

Slipiy_3.jpg — 93.62 Kб

 
 
Яндекс.Метрика