Re:пост

joomla

В Южному продовжується показ документальних стрічок про АТО

kljghgf.jpg — 97.54 KбПрем'єра показу документальних кіно-історій відбулась в Южному 13 квітня. На першому показі були присутні головні герої однієї з частин 5 серійного фільму "Позивний Зеніт". Першими глядачами фільму стали учні НВК ім. Чорновола. Герої картини поспілкувались із глядачами після перегляду першого фільму, наостанок побажали мирного неба над Україною та зробили пам'ятне фото. Переглянути документальні роботи режисерів Гани Мартиненко та Тетяна Кулаковської можна буде в Южному протягом ще 34 тижнів. Показ картин проходитиме о 14:00 щодня, вартість квитків від 40 до 60 гривень.

Pokaz_1.jpg — 89.89 Kб

Фестиваль військово - патріотичного кіно в Южному триває. До Вашої уваги концепція всеукраїнської події – «Позивний Зеніт», який є циклом п'яти національних фільмів.

«Позивний Зеніт» – це обличчя передової, обличчя новітньої історії України. У публіцистично-документальному циклі стрічок кожен глядач впізнає  свого друга, брата, батька, сина, колегу, чоловіка у маршрутці. 

Учасники АТО, на якій би позиції вони не воювали, почують до болю знайомі їм думки та переживання. Детальна правда про те, як жили і воювали бійці, покаже громадянам України, що треба поважати і цінувати військових, які охороняють мирне життя. Як сказав один з героїв наших фільмів: «На передовой оно везде так – одинаково», війна і в Широкіно, і в Іловайську, і в Авдіївці - скрізь однаково страшна.
Аудиторія національних фільмів «Позивний Зеніт» - без вікових обмежень.

Цикл «Позивний Зеніт» - унікальний своєю хронікальною маштабністю та детальною історією сучасної війни в Україні. В інформаційному просторі демонструється ексклюзивне вітчизняне кіно, яке гідно представляє армію та ЗСУ. Це іміджево-патріотичний проект. Покажемо більше 70 інтерв‘ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Хронометражі фільмів циклу «Позивний Зеніт»: 49-55 хвилин. Фільми озвучені музикою українських виконавців – Орестом Лютим, гуртом «Крихітка» та "Katya Chilly Group".

Banner_2.jpg — 89.67 Kб

Синопсис циклу п’яти фільмів «Позивний Зеніт».

Фільми розповідають про військових, які творять новітню історію України щомиті. Матеріалом фільмів є інтерв’ю з військовими, що доповнюються оригінальним відеоматеріалом з місця подій. Багато військовослужбовців хочуть висловитися і бути почутими. Завдяки реальним історіям бійців про оборону та захист позиції, обстріли з боку ворога, історії про побратимів, побут на війні, глядач зрозуміє вагомість призначення Захисника рідної землі. Важливим вектором фільмів є вшанування пам'яті загиблих військовослужбовців.

Це іміджево-патріотичний проект, в якому більше 70 інтерв'ю з військовослужбовцями семи ротацій добровольчого Зведеного Загону ПС ЗСУ.

Цикл п'яти документальних фільмів «ПОЗИВНИЙ ЗЕНІТ» був знятий біля населених пунктів Авдіївка, Піски, Опитне, Водяне (в трикутнику ДАП, шахти Бутівка, селище Спартак). 12 вересня 2014 року командуванням ПС ЗСУ було прийнято рішення про створення добровольчого Зведеного Загону з метою оборони і охорони цієї частини та ДАП. Унікальність загону в тому, що він виконував неспецифічне завдання для ПС ЗСУ, замінивши особовий склад зенітно-ракетного полку. В загоні воювали військовослужбовці різних спеціальностей ПС ЗСУ - зв’язківці, перекладачі, кадровики, фінансисти, механіки та ін. Позицію частини почергово утримували військовослужбовці семи ротацій.

Pokaz_4.jpg — 85.94 Kб

Позиція «Зеніт» завжди була і залишається під українським стягом.

Перший філь циклу "Позивний Зеніт" (хр:49,44 хвилини). У фільмі - вогнева підтримка аеропорту, виведення з позіції ЗРК «Бук», обстріл першої ротації градами у Тоненькому, організація КПП в напрямку Спартак-Авдіївка, взяття полоненого, перший загиблий офіцер зведеного загону ПС ЗСУ, емоційно-психологічні враження бійців, соціальний аспект.

Другий фільм (хр:52,48 хвилин). У фільмі боротьба з безпілотниками, ескалація вогневої підтримки ДАП, бої з шахотою Бутівка та батальйоном Оплот, взяття полоненого, загибель другого офіцера, величезна відповідальність і подвиг водіїв на війні.

Третій фільм (хр:54,54 хвилин). У стічці йдеться - утримання позиції Зеніт третьою ротацією Зведеного Загону ПС ЗСУ в умовах цілковитого оточення після падіння ДАП, ближній бій 22 січня 2015 року, який закінчився відбиттям атаки танкової колони з кількісною перевагою ворога на броні, бойова злагодженість та взаємодія Зведеного Загону та десантників, загибель у бою вояків ЗСУ.

Четвертий фільм (хр:53,22 хвилин). Тут показана самовіддана служба медиків четвертої ротації, взаємодія бійців позиції «Зеніт» з батальйоном «Київська Русь», загибель п’ятьох бійців під час масованого обстрілу ворогом позиції «Зеніт» на Паску, бачення бійцями інформаційної політики держави, злагодженість і братерство між учасниками бойових дій, реабілітація військовослужбовців після фронту.

Пятий фільм (хр:54,01 хвилин). У ньому йдеться про запобігання проникненню на позицію «Зеніт» диверсійно-розвідувальних груп бійцями шостої та сьомої ротацій, боротьба з танковими «каруселями» противника, взаємодія бійців ПС ЗСУ з бійцями ДУК «Правий сектор», бойові дії з противником з боку Спартака і терміналів аеропорту, розмінування позиції та сусідніх населених пунктів, робота «Чорного тюльпану» на території позиції та поряд.

Pokaz_7.jpg — 95.47 Kб

Тетяна Кулаковська та Анна Мартиненко автори національних документальних військових фільмів започатковують безпрецедентну подію «Фестиваль військового патріотичного кіно "Позивний Зеніт" у твоєму місті», який охопить 6 українських міст, а також столицю.
Про це під час прес-конференції в Укрінформі повідомила одна з авторів фестивалю та режисерів кінострічок «Воїни Духу» та циклу п’яти фільмів «Позивний Зеніт» Анна Мартиненко.
- Фестиваль військового патріотичного кіно ми започатковуємо з цього року, і він уже з 6 квітня почне стартувати в містах: Хмельницький - у кінотеатрі імені Шевченка та кінотеатрі «Планета», Черкасах - у кінотеатрі «Україна», Житомирі - кінотеатр «імені Івана Франка», місті Васильків - у кінотеатрі «Дружба», місті Вінниця - у кінотеатрі «Родина», і з 13 квітня - на узбережжі Чорного моря у місті Южне Одеської області в кінотеатрі «Кіно Плаза», в Києві – в мережі кінотеатрів «Київкінофільм» - зазначила Мартиненко.
- У нас по-суті з’являється нове кіно в Україні. Це питання ідеологічно важливе. Дуже важлива ця робота, яка дасть можливість суспільству побачити передову, як вона є, очима простих військових» - заявив доброволець Зведеного Загону ПС ЗСУ, командир V ротації Зведеного Загону ПС ЗСУ, полковник В’ячеслав Хлоп’ячий з позивним «Резон».

Автори і дистриб’ютори національних фільмів «Воїни Духу» та «Позивний Зеніт» Кулаковська і Мартиненко розповіли про унікальний і успішний прокат документального військового кіно в кінотеатрах країни. Що є свідченням великого глядацького попиту на правдиве сучасне документальне кіно про Захисників України. Командир І ротації добровольчого зведеного загону ПС ЗСУ Богдан Бондар з позивним «Санта» згадав, що під час першого показу фільму «Воїни духу» у Вінниці, звідки він родом, йому довелося стояти - так багато бажаючих прийшло на перегляд. «Війна забирає щоденно кращих людей цієї країни, і чим більше ми звернемо увагу на це і будемо говорити про те, хто ці люди, що вони там роблять, тим, думаю, краще», - вважає Бондар. Національний фільм «Воїни Духу» після тривалих перемовин вдалося показати на державному телеканалі Сербії, де значний вплив російської пропаганди формує громадську думку європейців про війну в Україні. Також «Воїнів Духу» побачив естонський істеблішмент у «Центрі Кіномистецтв» Таллінського Університету, 19 березня фільм про 5 крайніх днів захисту ДАП побачать у Колумбійському Університеті в Нью Йорку. Автори бажають щасливої та успішної кінопрокатної долі в Україні та світі і циклу п‘яти військових фільмів «Позивний Зеніт». Одна з Європейських країн виявила бажання показати фільми «Позивний Зеніт» своїй аудиторії, перемовини тривають.

Pokaz_6.jpg — 92.08 Kб

Pokaz_2.jpg — 92.92 Kб

Pokaz_3.jpg — 91.60 Kб

В Южному проходить показ першої стрічки фільму "Позивний Зеніт". Переглянути картину може кожен охочий. Проте на цей час активно підключилися до перегляду тільки южненські школи. Протягом наступних 4 тижнів у "Кіно Плаза" пройде показ всіх 5 кіно-картин. На першому показі, 13 квітня, були присутні учні та вчителі НВК ім Чорновола та герої фільму. Українські воїни розповіли глядачам про непросту історію своєї служби, про те як потрапили на фронт, про своїх справжніх друзів і побажали мирного неба над Україною та кращої долі молодому поколінню. 

Всім бажаючих дізнатися правду про події в АТО, необхідно звернутися на сайт "Кіно Плаза" та забронювати квіток на сеанс.

 
 
Яндекс.Метрика