Re:пост

joomla

Чорно-білий конкурс. На ОПЗ визначили кращих фотохудожників.

chorno_bil.jpg — 19.62 KбМонохромна чорно-біла фотографія стала головним цензом реєстрації фотографів в конкурсі. Адже далеко не кожен   майстер працює в такій техніці. Тому всі бажаючі продемонструвати глядачам свій погляд на світ, мали вирішити – чи здатні вони брати участь у експозиції.

Рішучих фотографів – любителів ОПЗ цього року було 35-ть. Більшість, з яких чоловіки, але були і жінки. Всі вони показали по 5 фотографій у різних стилях, загалом на експозиції були представлені 175 робіт. Кожен майстер своїм ім’ям захищає не тільки свій власний погляд, а ще й честь цеху. А це вже подвійна відповідальність.

 

     

На суд вищого ареопагу були представлені роботи під номерами та назвами. Ніхто з членів журі до останньої секунди не знав, яке прізвище приховане під цифрою. Адже метою Олімпіади ОПЗ – є чесна боротьба. Протягом декількох годин авторитетне журі обговорювало роботи майже невідомих авторів. Непростим, суперечливим шляхом, все ж таки виявилася трійка головних номінантів на звання найкращого фотографа ОПЗ у 2013 році. Ними стали:
3 –е місце на 6-й Олімпіаді мистецтв у фотоконкурсі отримав – Астанін Олексій ЦПрК.
2 – е місце – Селезнев Олексій Євгенович. І перше почесне місце посів Мончинський Олександр Вікторович ЦКОМ.

                                            

Заохочувальні призи за цікавий погляд на життя отримали:
Валентина Сергіївна Болотова (ЦООТ), Резепін Дмитро Борисович (ЦПрК) за цикл фото про Чорнобиль та Колодін Олександр Ростиславович (ЦПК).

Суддівська колегія цього року оновилася. Горбатко Людмила Ігорівна – начальник лабораторії ЦПА та ЦПК, фотограф. Мальцева Валентина Миколаївна – інженер –програміст ОАСУ, голова культурно-масової роботи - профком ОПЗ. Демянишина Лариса Семенівна – художник та незмінний член журі. Ханіпова Анастасія Олександрівна – інструктор профкому ОПЗ, фотограф.

                                             


Очолював досвідчене журі – фотограф із 34-м річним стажем роботи із фотокамерою – Захаркін Ігор Володимирович. Саме він став першим призером у першій Олімпіаді та першому фотоконкурсі, а потім вже незмінним членом журі.

                                           


Одним з вирішальних моментів у любительському фотоконкурсі, став друк знімків. Адже концептуальний вигляд мала вся експозиція в цілому. Такого гармонійного стану вона набула завдяки професійному фотохудожнику Олександру Откіну, який вже багато років працює на ОПЗ. У заводській лабораторії він надрукував роботи, які теж були пронумеровані. Таким чином вся колекція знімків є майже колективним поглядом на світ.

 
 
Яндекс.Метрика