Re:пост

joomla

«Зимова розмова» про новини у культурному житті.

Новини про культуру – режисери палацу запровадили новий формат творчого вечора. «Зимова розмова» була присвячена головним подіям у культурному житті міста, країни та світу.

Поєднати поезію, живопис та музику у  палаці культури намагалися не вперше. Проте цього разу режисер ПК «Дружба», Костянтин Бородавко, зробив акцент на інформації. Підбірка  новин була продемонстрована у вигляді фото та відео репортажів і  складалася з головних культурних подій, що відбулися за останні три місяці.

Подача інформації буде удосконалена – відзначає Костянтин Бородавко. Планується, що мистецькі вернісажі відбуватимуться тепер посезонно. На творчий вечір будуть запрошувати експертів та гостей з інших міст України. Зокрема, мистецтвознавці розповідатимуть про цікаві напрямки в культурному житті, а також критично оцінити роботи сучасних авторів.

Не обійшлося на вечорі й без традиційних підходів. Присутні змогли почути українські пісні, вірші, класичні композиції на фортепіано, авторські твори. Оксана Ворожбіт прочитала власні вірші. Народні композиції на бандурі виконали музиканти ансамблю «Заграва». На вечорі була представлена експозиція фоторобіт, а також картини художників Лариси Дем`янишиної, Олександра Шегіди та Миколи Овсіяки.

Наступний вернісаж відбудеться весною. Організатори вже розпочали створювати підбірку головних новин культури. День та дата творчого вечора будуть повідомлені додатково.    

 
 
Яндекс.Метрика