Re:пост

joomla

Вернісаж мистецтва. У ПК «Дружба» відбувся вечір і зустріч весни.

vernisag_1.jpg — 50.69 Kб

Ляльки, вірші, музика, живопис подарували «Весняну радість» відвідувачам вернісажу. 14 квітня у малій залі палацу відбувся творчий вечір. Відкрився вернісаж під звуки вальсу, виконані юною вихованкою відділення скрипки школи мистецтв міста.

Мистецько-просвітницький вечір зібрав вузьке коло любителів культури. Глядачі, які прийшли на вернісаж, змогли більше дізнатися про те, як створити унікальну ляльку своїми руками. Валентина Степанова розповіла про власний досвід і представила свою незвичайну експозицію.

 

Вірші прочитали южненські поети Микола Седой та Надія Любка. Лейтмотивом вечора мало стати прихід весни. Але поети дозволили відійти від заданої теми і представити публіці вірші й на іншу тему. Микола Седой пише патріотичні вірші, політичні памфлети і, навіть, гуморески. Але на вечорі він представив свої ліричні твори. 

Надія Любка прочитала вірші про осінь, а також вперше презентувала на широку аудиторію дитячі твори. Писати для дітей Надія Любка почала лише цього року і сталося це в Новорічну ніч.

На вечорі були представлені картини з нової експозиції міської галереї. Світлана Кулікова, мистецтвознавець, розповіла про особливості живопису Петра Нагуляка. Картини цього художника зачаровують палітрою кольорів, виконані великими мазками пензля. І саме тому роботи Петра дарують оптимізм та гарний настрій. Всі бажаючі мають нагоду відвідати виставку в міський галереї.

Музичні композиції виконали вихованці школи мистецтв та духового ансамблю «Акцент». Маленькі виконавці представили кілька творів з кінофільмів. Таким чином діти ще й анонсували концерт, який має відбутися у Палаці культури 21 квітня. Вихованці відділення скрипки Южненської школи мистецтв спільно з юними музикантами ансамблю «Акцент» готують концертну програму, до якої увійдуть твори з кінофільмів. Відбуватиметься концерт у великій залі палацу.

На весняному вернісажі були представленні фотороботи южненського фотохудожника Віктора Красюка. На виставці були в основному фотопейзажі, з місцевими краєвидами. Проте далеко не всі можуть впізнати місцевість, адже все зафіксоване об’єктивом Віктора Красюка знаходиться далеко за містом.

Геннадій Мягков розповів про новий напрямок мистецтва. Пов'язаний він з переходом людства в нову еру Водолія. Новий етап розвитку створює умови для появи абсолютно незрозумілих, на перший погляд, інтерпретацій реальності. Геннадій Мягков переконаний, що його місія пов’язана з фіксацією вібрацій Світу.

Прекрасним завершенням вечора стали романси у виконанні Тетяни Соловйової. Присутні змогли почути весняний романтизм та насолодитися співом однієї з кращих виконавець романсів Южного.

 
 
Яндекс.Метрика