Re:пост

joomla

Творчий звіт. Хореографічний колектив «Сузір’я» вже готується до нових конкурсів.

suzirrya.jpg — 33.56 Kб

Хореографічний колектив «Сузір’я» (керівник Інні Шарова) провів звітний концерт на сцені ПК «Дружба». Перед публікою виступили 53 вихованці і виконали 13 композицій, що були підготовлені протягом року. Концерт тривав півтори години.

За рік плідної праці танцювальний колектив встиг взяти участь у багатьох творчих конкурсах та фестивалях. У серпні минулого року на міжнародного фестивалі-конкурсі «Кришталеві грона» юні танцюристи стали дипломантами. З фестивалю пісню й танцю, що пройшов у місті Вижниця Чернівецької області, колектив привіз диплом Лауреатів ІІ ступеню.

Вже с початку 2013 року «Сузір’я» Южненської школи мистецтв встигло засяяти на кількох творчих конкурсах. Зокрема, у всеукраїнському фестивалі «Чисті роси». Южненські танцюристи отримали звання Лауреатів І ступеню. В огляді-конкурсі балетної школи відділення естетичного виховання ансамблів малих форм отримали Лауреатів ІІІ ступеню.

В найближчий час колектив «Сузір’я» виступить на великій сцені ПК «Дружба» в межах звітного концерту Южненської школи мистецтв. Відбудеться він 25 квітня.

 Фото: фотостудія "Татьяна"

 
 
Яндекс.Метрика