Re:пост

joomla

Для ОПЗ определили 5 сценариев будущего

opz_zayavka_bil.jpg — 49.85 Kб14 декабря состоится конкурс по продаже Одесского припортового завода. Это вторая попытка правительства продать ОПЗ в этом году. Первый конкурс был назначен на 18 июля, но не состоялся из-за отсутствия заявок. Главная причина — завышенная цена. Пишет "Экономическая правда".

Детальніше...

Голова Фонду держмайна назвав скільки компаній збираються купити акції ОПЗ

opz_zayavka_biloes.jpg — 37.68 Kб

Подача заявок на участь у конкурсі по приватизації ОПЗ мав завершитися 18 червня. Голова Фонду держмайна повідомив про 7 компаній, які готові взяти участь в аукціоні. Які саме – Ігор Білоус не називає. Відзначає лише, що  «“випадкових” компаній серед них немає, усі – серйозні і знані у світі гравці ринку».

Детальніше...

Уряд оприлюднив умови приватизації ПАТ "Одеський припортовий завод"

Уряд затвердив умови продажу державного пакета акцій публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону. Пише "Урядовий Портал"

Детальніше...

Уряд дозволив продати ОПЗ за стартовою ціною 13 мільярдів гривень

groysman_zayavka.jpg — 25.96 Kб

Уряд прийняв рішення щодо приватизації ОПЗ. Про це написало видання «Лівий берег». Стартова вартість підприємства складатиме $521 млн. або 13,175 млрд. гривен. Раніше стартову оцінку підприємства визначили на засіданні комісії з приватизації.

Детальніше...

Голова Фонду держмайна прокоментував ухвалу Стокгольмського арбітражу щодо ОПЗ

opz_zayavka_bil.jpg — 49.85 Kб

Голова Фонду держмайна, Ігор Білоус, вважає, що переклад ухвали Стокгольмськлого арбітражу, який з’явився в ЗМІ, неправильний. Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук». Зокрема, Ігор Білоус підкреслює, що «ухвала арбітражного суду не має жодного відношення до приватизації».

Детальніше...

Одеський припортовий завод зупиняє один агрегат через високу ціну на газ

opz_agrigat_zayavka.jpg — 45.73 Kб

ОПЗ зупиняє один агрегат з виробництва аміаку. Про це повідомив голова Фонду держмайна на своїй сторінці у «Фейсбук». Зупинити агрегат планують з 28 грудня.

Детальніше...

Приватизація Одеського припортового може бути зірвана через скандали

opzsvoboda_zayavka.jpg — 34.14 Kб

В ЗМІ активно розповсюджується версія, що галас навколо проблемності ОПЗ є вигідним для інвесторів з Росії, які воліють отримати важливий об’єкт, пише Радіо Свобода.

Приватизація Одеського припортового заводу може не відбутися або його ціна буде суттєво занижена після скандалів у пресі, про це в коментарі Радіо Свобода заявили колишні голови Фонду держмайна. Гігант хімічної промисловості України опинився у центрі уваги після звинувачень керівництва заводу у корупції від Міхеїла Саакашвілі. Одночасно із цим на підприємстві розпочалася перевірка прокуратури із вилученням документів. Керівництво заводу готується спростовувати всі звинувачення у суді. Тим часом, держава планує отримати від продажу цього об’єкта не менше півмільярда доларів вже наступного року.

Детальніше...

ОБЫСК НА ОДЕССКОМ ПРИПОРТОВОМ ЗАВОДЕ

Прокуратура Южного проводит следственные действия в управлении ОПЗ.

Детальніше...

Уряд відкладає приватизацію Одеського припортового заводу

Кабінет міністрів має намір відкласти приватизацію Одеського припортового заводу для внесення змін до законодавства про приватизацію та оціночну діяльність, повідомляє видання "Економічна правда".

Про це на засіданні уряду заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Детальніше...

 
 
Яндекс.Метрика