Re:пост

joomla

Голова ради профспілок хіміків вважає голову НАК «Нафтогаз Україна» шкідником та пропoнує підписати петицію про його звільнення

Prezident_Petaciay.jpg — 59.75 KбПетиція про звільнення голови НАК «Нафтогаз Україна» з’явилась на електронному порталі Президента України та сайті Кабінету міністрів 24 березня. Голова Одеської обласної ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості - Чеганенко Олександр Георгійович, став ініціатором цієї петиції.

Він вважає діяльність по відношенню до народу України голови НАК «Нафтогаз України» Коболєва Андрія загрозливою. А також у зв'язку з фактичним перетворенням суб'єкта державного сектору економіки НАК "Нафтогаз України" у непідконтрольну державі структуру, вимагає негайного звільнення з посади Голови НАК «Нафтогаз України» Коболєва Андрія Володимировича. Та створити комісію для проведення аудиту НАК «Нафтогаз України» за підсумками господарської діяльності за 2015 та 2016 роки.

Детальніше...

Одесский припортовый завод остановят в новогоднюю ночь

OPZ_1.jpg — 43.71 KбРабота Одесского припортового завода будет остановлена 31 декабря. 3 тысячи 860 работников до апреля будут ожидать «передачи» комплекса новому арендатору.

Об этом говорится в пояснительной записке к проекту распоряжения Кабмина «Про соглашение реструктуризации долга ПАТ «Одесский припортовый завод» перед ПАТ «НАК Нафтогаз Украины», передает корреспондент Украинской Службы Информации.

Детальніше...

ОПЗ после провала конкурса может быть остановлен или передан в управление компании с ресурсом газа – глава ФГИ

OPZ_1.jpg — 43.71 KбОдесский припортовый завод (ОПЗ), повторная продажа которого провалилась из-за отсутствия покупателей, может быть остановлен из-за убыточной работы при нынешней конъюнктуре или передан в управление компании, которая обладает ресурсом дешевого газа, считает глава Фонда госимущества (ФГИ) Игорь Билоус. Пишет "Интерфакс Украина".

Детальніше...

Для ОПЗ определили 5 сценариев будущего

opz_zayavka_bil.jpg — 49.85 Kб14 декабря состоится конкурс по продаже Одесского припортового завода. Это вторая попытка правительства продать ОПЗ в этом году. Первый конкурс был назначен на 18 июля, но не состоялся из-за отсутствия заявок. Главная причина — завышенная цена. Пишет "Экономическая правда".

Детальніше...

Голова Фонду держмайна назвав скільки компаній збираються купити акції ОПЗ

opz_zayavka_biloes.jpg — 37.68 Kб

Подача заявок на участь у конкурсі по приватизації ОПЗ мав завершитися 18 червня. Голова Фонду держмайна повідомив про 7 компаній, які готові взяти участь в аукціоні. Які саме – Ігор Білоус не називає. Відзначає лише, що  «“випадкових” компаній серед них немає, усі – серйозні і знані у світі гравці ринку».

Детальніше...

Уряд оприлюднив умови приватизації ПАТ "Одеський припортовий завод"

Уряд затвердив умови продажу державного пакета акцій публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону. Пише "Урядовий Портал"

Детальніше...

Уряд дозволив продати ОПЗ за стартовою ціною 13 мільярдів гривень

groysman_zayavka.jpg — 25.96 Kб

Уряд прийняв рішення щодо приватизації ОПЗ. Про це написало видання «Лівий берег». Стартова вартість підприємства складатиме $521 млн. або 13,175 млрд. гривен. Раніше стартову оцінку підприємства визначили на засіданні комісії з приватизації.

Детальніше...

Голова Фонду держмайна прокоментував ухвалу Стокгольмського арбітражу щодо ОПЗ

opz_zayavka_bil.jpg — 49.85 Kб

Голова Фонду держмайна, Ігор Білоус, вважає, що переклад ухвали Стокгольмськлого арбітражу, який з’явився в ЗМІ, неправильний. Про це він написав на своїй сторінці в «Фейсбук». Зокрема, Ігор Білоус підкреслює, що «ухвала арбітражного суду не має жодного відношення до приватизації».

Детальніше...

Одеський припортовий завод зупиняє один агрегат через високу ціну на газ

opz_agrigat_zayavka.jpg — 45.73 Kб

ОПЗ зупиняє один агрегат з виробництва аміаку. Про це повідомив голова Фонду держмайна на своїй сторінці у «Фейсбук». Зупинити агрегат планують з 28 грудня.

Детальніше...

 
 
Яндекс.Метрика