Re:пост

joomla

На ОПЗ підбили підсумки за минулий рік

edit_preview_sverhu.jpg — 28.38 Kб

Валерій Горбатко став Почесним громадянином Одеської області. Рішення про присвоєння звання директору ОПЗ обласна рада прийняла 26 грудня 2012 року. Працівники заводу урочисто привітали Валерія Горбатко на профспілкової конференції, що відбулася 24 січня.

На Одеському припортовому заводі у 2012 році були продовженні роботи з модернізації виробництва, соціальна програма виконана у повному обсязі, велика увага приділялася питанням оздоровлення працівників підприємства. Проблемним залишалося питання вартості газу. У 2012 році ріст ціни на головну сировину підприємства склав 127% по відношенню до 2011 року. Це в підсумки зменшило виробничі та економічні показники підприємства. 

Що стосується приватизації ОПЗ, то рік пройшов спокійно – зауважив Валерій Горбатко. Минулого року питання продажу підприємства не піднімалося. А у серпні 2013-го виповниться 20 років з моменту початку приватизації: перша постанова вийшла 15 серпня 1993 року за підписом прем’єр-міністра України Леоніда Кучми. І не зважаючи на те, що ОПЗ внесений у перелік об’єктів що підлягають приватизації до 2014 року, робити прогнози щодо можливого продажу на разі немає сенсу.

Пункти колективної угоди у 2012 році були виконані у повному обсязі – відзначив голова профспілки ОПЗ Володимир Дрібноход. Працівникам вчасно виплачується заробітна плата, заводчани отримали 13-ту зарплату, здійснювалися виплати з нагоди професійного свята, нового року, премій за проведення поточних та капітальних ремонтів. Матеріальну допомогу отримали пенсіонери та працівники Одеського припортового заводу, які потребували лікування у зв’язку з проблемами здоров’я.


DSC_0197_  .jpg - 12.79 KB

Активно провели рік хіміки м.Южного і за межами виробництва. В цехах були організовані поїздки вихідного дня, заводчани змогли оздоровитися у кращих санаторно-профілактичних закладах країни, діти працівників підприємства побували у таборах відпочинку, при цьому батьки сплачували 10% від загальної вартості путівки. Протягом року тривали спортивні змагання у межах спартакіади, була проведена Олімпіада мистецтв ОПЗ, де працівники змогли представити свої творчі доробки. Також заводчани брали участь в інтелектуальних іграх з брейн-рингу, що була започатковані на підприємстві два роки тому.

У повному обсязі отримали фінансування і заклади соціальної сфери припортового заводу. Ефективну роботу продемонстрували Палац культури «Дружба», ФСК «Хімік» та ФСК «Олімп», об’єкти громадського харчування, цех з озелення та обслуговування території. Підтримує підприємство розвиток професійного та аматорського спорту. Високі результати продемонстрували і професійні спортсмени: перше місце в чемпіонаті України виборола волейбольна команда «Хімік», Юрій Чебан – вихованець ФСК «Хімік», завоював золоту медаль на олімпійських іграх, що проходили в Лондоні минулого року.

У 2013 році на заводі продовжуватимуться роботи з запровадження енергозберігаючих технологій, будуть проводитися ремонтні роботи у побутових приміщеннях, заплановані заходи з покращення робочих місць заводчан. Представники адміністрації відзначають, що в економічному плані цей рік також може бути складним, але заходи спрямовані на виконання пунктів колективної угоди скорочуватимуться не будуть.

Також на профспілкові конференції були відзначенні кращі колективи підприємства. Заводською премію «Чайка» були нагородженні колективи відділу ХВП (цех водообробки), ремонтної служби (цех виробничого обслуговування), готель «Еллада» (ФСК «Олімп»). Звання «Заслужений працівник заводу» отримали Тамара Бородавко (лаборант ОТК), Анатолій Швець (слюсар КІПіА) та Павло Ружевич (механік ЖДЦ).

 
 
Яндекс.Метрика