Re:пост

joomla

Уряд оприлюднив умови приватизації ПАТ "Одеський припортовий завод"

Уряд затвердив умови продажу державного пакета акцій публічного акціонерного товариства "Одеський припортовий завод" за конкурсом з відкритістю пропонування ціни за принципом аукціону. Пише "Урядовий Портал"

Дані умови продажу розроблені за участю інвестиційного банку UBS і компанії Ernst&Yong та за результатами обговорення на засіданні конкурсної комісії, до складу якої входили представники ПАТ "Одеський припортовий завод", Мінекономрозвитку, Мінфіну, Одеської облдержадміністрації, Спеціальної контрольної комісії Верховної Ради України з питань приватизації, профспілкового комітету ПАТ "Одеський припортовий завод", СБУ, Національної поліції та Южненської міської ради Одеської області, повідомляє "Урядовий Портал"

Запропоновані умови продажу державного пакета акцій, зокрема передбачають:

  • збереження основних видів діяльності та основної номенклатури продукції товариства;
  • приймання, зберігання та відвантаження рідкого аміаку, що транспортується магістральним трубопроводом і залізницею;
  • збереження технологічної єдності та цілісності виробництва;
  • задоволення потреби вітчизняних сільгосптоваровиробників у мінеральних добривах в обсягах та за цінами, визначеними в укладених договорах;
  • безпечну експлуатацію основного устаткування товариства з приймання, зберігання та перевантаження аміаку, що експортується.

Нагадаємо, що розпорядженням Кабінету Міністрів України від 3 вересня 2014 р. № 861 "Деякі питання приватизації" затверджено план розміщення акцій товариства, який передбачає продаж до 30 листопада 2016 р. державного пакета акцій у розмірі 99 % за конкурсом з використанням відкритості пропонування ціни за принципом аукціону.

Джерело: "Урядовий Портал"

 
 
Яндекс.Метрика