Re:пост

joomla

Голова Фонду держмайна назвав скільки компаній збираються купити акції ОПЗ

opz_zayavka_biloes.jpg — 37.68 Kб

Подача заявок на участь у конкурсі по приватизації ОПЗ мав завершитися 18 червня. Голова Фонду держмайна повідомив про 7 компаній, які готові взяти участь в аукціоні. Які саме – Ігор Білоус не називає. Відзначає лише, що  «“випадкових” компаній серед них немає, усі – серйозні і знані у світі гравці ринку».

Аукціон з продажу основного пакету акцій ОПЗ відбудеться 26 липня. Конкурс буде проходити в будівлі Фонду держмайна. Ігор Білоус прогнозує, що крім вже заявлених 7 компаній, про свою участь в конкурсі можуть заявити ще 5 інвесторів.

Скріншот зі сторінки в "ФБ" Ігоря Білоуса

Крім того, Ігор Білоус на своїй сторінці у «Фейсбук» повідомив, що приватизація ОПЗ обговорювалася під час візиту керівництва держави у США.

«Під час предметної зустрічі з нашими партнерами у справі підготовки до приватизаціїї USAID на вищому рівні та рівні керівників України стало зрозуміло, що вони чекають від нас позитивного прикладу прозорої приватизації. Саме тому так важливо провести продаж ОПЗ професійно і з дотриманням усіх норм закону», - написав Ігор Білоус.

Скріншот зі сторінки в "ФБ" Ігоря Білоуса

Нагадуємо, раніше про останнє засідання комісії з приватизації ОПЗ розповів міський голова Южного Володимир Новацький. Він наголосив, що буде наполягати на тому, аби 1 відсоток від приватизації підприємства були направлені на будівництво ділянки дороги «Одеса-Южне» від Южного до ОПЗ.  

 
 
Яндекс.Метрика