Re:пост

joomla

Олександр Лагоша і далі керуватиме портом «Южний».

port_1111.jpg — 24.43 Kб

ДП «МТП «Южний» після реорганізації офіційну назву не змінюватиме – повідомляє прес-служба порта «Южний». Підприємство забезпечуватиме організацію перевантажувальних робіт, а також утримуватиме інфраструктурні об’єкти порту. Керівником залишається Олександр Лагоша.

Наразі, у порту «Южний» розпочав роботу Філіал Адміністрації морських портів України. Його утворено шляхом реорганізації Державного підприємства «Морський торговельний порт «Южний». Новостворена структура виконуватиме функції, передбачені Законом «Про морські порти України». Очолив южненський філіал Максим Анатолійович Широков.

 ЛАГОША Олександр Геннадійович, 1973 р. н.

Освіта вища. Закінчив Донецький політехнічний університет.

З 1995 до 2010 року працював у великих виробничих та збутових компаніях України на керівних посадах.

30 червня 2010 року очолив ДП «МТП «Южний».

Під керівництвом Лагоші О. Г. у порту «Южний» реалізовано програми з оновлення технічного парку та устаткування, портового флоту. У 2011 та 2012 роках підприємство досягло рекордних за свою історію показників з вантажообігу. Затверджено та розпочато реалізацію стратегічного для держави проекту з днопоглиблення підхідного каналу та акваторії порту.

У 2011 та 2012 роках Олександр Лагоша увійшов до трійки переможців номінації «Людина року на водному транспорті» Національного морського рейтингу України. Його відзначали «за збереження потенціалу порту, стабільні показники у роботі», «за практичні кроки до створення сучасного конкурентоспроможного глибоководного порту в Україні», «за найбільший у галузі рівень заробітної плати працівників порту», «за рекордні показники вантажоперевалювання». Нагороджений орденом «Професіонал галузі» та має звання «Державний керівник року» Національного бізнес-рейтингу. Відзначений медаллю «Народна пошана» за організацію екологічно чистого виробництва. Має Орден Рівноапостольного князя Володимира (ІІІ ступеню) за відродження духовності в Україні. У 2012 році отримав звання «Керівник року» рейтингу «Народне визнання».

 

ШИРОКОВ Максим Анатолійович,

1977 р. н.

 Освіта вища. Закінчив Київський Національний економічний університет з відзнакою (спеціальність: «Облік та аудит»).

Працював на керівних посадах у банківських структурах та у транспортній галузі. Загальний стаж роботи на керівних посадах – 10 років.

За останні 5 років обіймав посади: заступника начальника ДП «Херсонський МТП» з фінансів, заступника начальника ДП «МТП «Южний» з економіки та фінансів, директора Департаменту фінансово-економічного планування та управління ризиками Державної іпотечної установи при КМУ, начальника служби економіки та аналізу ДП «МТП «Южний».

Нагороджений нагрудним знаком «Почесний працівник морського і річкового транспорту» (2009 р).

Інформація надана прес-службою порту «Южний»

 
 
Яндекс.Метрика