Re:пост

joomla

Рада порту «Южний» розпочала роботу над планом стратегічного розвитку.

rada_port_22.07.jpg — 38.47 Kб

18 липня відбулось засідання Ради морського порту «Южний». Серед основних питань порядку денного: призначення начальника Адміністрації морського порту «Южний» Максима Широкова головою Ради та підготовка пропозицій щодо формування єдиного плану стратегічного розвитку порту.

 У роботі органу взяли участь представники Адміністрації морських портів України та підприємств усіх форм власності, які працюють або мають інвестиційні інтереси в акваторії «Южного», а також представники керівництва Одеської залізниці, «Укравтодору» та місцевої влади.

rada_port_22.07_4.jpg — 42.69 Kб

На останньому засіданні було розглянуто нову редакцію Положення про Раду морського порту «Южний». Зокрема, зміни у документі передбачають розширення компетенції дорадчо-консультативного органу, з урахуванням вимог Закону «Про порти України».

Також було прийнято рішення про підготовку планів розвитку кожного з морських терміналів, які працюють в акваторії «Южного». У місячний термін усі зацікавлені компанії мають надати пропозиції до Южненської філії АМПУ, для подальшого формування єдиного плану стратегічного розвитку всього морського порту у цілому.

Підбиваючи підсумок засідання голова Ради порту Максим Широков зауважив:

«Згідно з Законом «Про морські порти України» Адміністрація порту «Южний» несе відповідальність за розвиток акваторії та загальної інфраструктури. При формуванні фінансових планів Адміністрації морських портів України мають бути враховані потреби на всі перспективні проекти усіх морських терміналів, які працюють в акваторії. Наша задача спільними зусиллями планувати і розвиток порту, і фінансування необхідних стратегічних об’єктів».

Інформація надана прес-службою МТП "Южний"

Фото: прес-служба МТП "Южний"

 
 
Яндекс.Метрика