Re:пост

joomla

Порт Южний: чистий вантаж

Port_Yuzhny_chistiy_vantaj_1.jpg — 20.43 Kб

В порту Южний закуплено та проходять тестову експлуатацію два цифрових конвеєрних метало-детектора «Бар'єр-408». 

На двох стрічкових пересувних конвеєрах комплексу вагоноперекидача встановлено нове обладнання: цифрові конвеєрні метало-детектори «Бар'єр-408». Ці прилади здійснюють контроль та пошук сторонніх металевих предметів у металізованих вантажах: залізорудному концентраті, окатиші та вугіллі.

При виявленні стороннього металевого предмету на транспортерній стрічці метало-детектор зупиняє привід конвеєра, включає сигналізацію і створює запис в реєстраторі подій. Після цього модуль метало-детектора «Бар'єр-408» обчислює розмір виявленого металу і відображає його на цифровому індикаторі. У разі виявлення декількох сторонніх металів на транспортерній стрічці в зоні пошуку метало-детектора цифровий індикатор відображає їх загальний розмір. Це дозволяє виключити пропуск металу, якщо на одній ділянці стрічки знаходиться кілька сторонніх металевих предметів.

Слід зазначити, що у 2009 році вперше на двох стрічкових пересувних конвеєрах були встановлені цифрові конвеєрні метало-детектори «Бар'єр-407» вітчизняного виробництва, що добре зарекомендували себе у використанні, але технічний прогрес не стоїть на місці. На думку фахівців порту «Бар'єр-408» є більш сучасним обладнанням.

Використання метало-детекторів подібного типу дозволяє зберігати цілісність обладнання, в тому числі транспортерних стрічок та проводити очистку вантажів.

Port_Yuzhny_chistsy_vantaj_2.jpg — 22.79 Kб

Довідка

Комплекс вагоноперекидачів порту Южний введений до експлуатації у грудні 1986 року разом з  будівлею циклонів, підземною конвеєрною галерею та естакадою, перевантажувальними і приводними станціями, конвеєрними станціями, стакерами. Призначений для вивантаження навалочних вантажів з піввагонів.

Надія Климович, редактор газети "Портовик"

 
 
Яндекс.Метрика