Re:пост

joomla

Порт «Южний» став переможцем Всеукраїнського екологічного конкурсу.

port_ekolkgiya.jpg — 35.35 Kб

Державне підприємство «Морський торговельний порт «Южний» стало переможцем Всеукраїнського конкурсу «Екологічна якість та безпека». Із 105 заявлених організацій-учасників «Южний» визнали одним з кращих у системному підході до управління та впровадження більш чистих технологій виробництва.

Нагородження переможців конкурсу відбулось у м. Києві під час урочистого відкриття ІІ Міжнародного форуму «GREEN MIND» 15 жовтня. Дипломи та кубки конкурсантам-фіналістам вручили Міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков та ініціатор конкурсу, президент Всеукраїнської громадської організації «Жива планета» – Світлана Берзіна.

Конкурс проходив у два етапи: регіональний та всеукраїнський. У регіональному відбірному турі конкурсна комісія приділила увагу саме тим підприємствам, які продемонстрували високі показники виробництва та якості продукції, але при цьому системно дбали про покращення екологічних аспектів своєї діяльності і досягли в цьому напрямку значних результатів.

Відбір номінантів проводився за підтримки Державної екологічної інспекції України. Критерії були досить суворими, тому із 105 заявлених організацій регіональний тур пройшли тільки 64. За результатами роботи Головної конкурсної комісії переможцями були визначені 11 підприємств та організацій України.

ДП «МТП «Южний» стало переможцем у номінації «Системний підхід до управління та впровадження більш чистих технологій виробництва». Екологічна політика підприємства спрямована на чітке дотримання природоохоронного законодавства, раціональне використання природних ресурсів, зменшення обсягів викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря, скидів в акваторію порту. На підприємстві постійно здійснюється моніторинг довкілля, який передбачає проведення вимірювання характеристик виробничих та інших видів діяльності, що впливають на навколишнє середовище. Модернізація системи пригнічення пилу у поточному році дозволила значною мірою зменшити викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Довідка

Всеукраїнський конкурс «Екологічна якість та безпека» започатковано як громадську ініціативу у 2001 році з метою відзначення та популяризація кращих досягнень вітчизняних установ, підприємств та організацій з упровадження більш чистих технологій виробництва та систем екологічного управління.

Визначаючи кращих експерти конкурсу керуються задекларованими досягненнями заявників стосовно покращення екологічних аспектів діяльності організації та положенням конкурсу. Перевірка декларованих досягнень підтверджувалась територіальними структурами Державної екологічної інспекції України із урахуванням результатів планових та позапланових перевірок протягом поточного року.

Інформація надана прес-службою МТП "Южний"

 
 
Яндекс.Метрика