Re:пост

joomla

Порт «Южний» підготувався до морозної зими

port_20.jpg — 41.23 Kб

Держпідприємство «Морський торговельний порт «Южний» повністю готове до роботи у холодний період 2013-2014 рр. На виконання відповідного наказу Мінінфраструктури на підприємстві був розроблений план заходів з підготовки до осінньо-зимового сезону. Наразі показник готовності усіх підрозділів до холодів складає майже 100%.

 

Згідно з планом підготовки на підприємстві були перевірені виробничі будівлі, споруди, технологічне обладнання та об’єкти соціальної сфери. Були виконані необхідні ремонти техніки для організації безперебійного виконання вантажно-розвантажувальних операцій в умовах занижених температур.

Перед початком опалювального сезону, була повністю протестована система теплопостачання. Пройшли випробування розморожувальних пристроїв на комплексі вагоноперекидача для ефективної роботи зі змерзлими вантажами.

До роботи у зимний період підготовлені й плавзасоби, що будуть залучатись у період льодової кампанії. Судна укомплектовані додатковим аварійно-рятувальним майном, водовідливними та протипожежними засобами. Всього навігацію у порту будуть забезпечувати 5 криголамних буксирів. У разі необхідності, ДП «МТП «Южний» зможе надати допомогу й іншим портам.

Забезпечено повну готовність снігоприбиральної техніки, розроблено план її оперативного застосування у випадках снігових заносів як на території підприємства, так і на автошляху «порт «Южний» - м. Южне».

Робітники ДП «МТП «Южний» повністю забезпечені теплим спецодягом та взуттям. Для зігрівання тих, хто працює на відкритому повітрі, профспілкою будуть організовані чаювання.

Прес-служба ДП МТП "Южний"

 
 
Яндекс.Метрика