Re:пост

joomla

У порту «Южний» працювали в апаратах стисненого повітря

port.jpg — 30.24 Kб

В Адміністрації морського порту «Южний» пройшли практичні заняття ланки газодимозахисної служби. У навчаннях цього разу взяли участь працівники чергових змін портового флоту адміністрації.

Учасники занять відпрацьовували прийоми роботи з використанням апаратів стисненого повітря (АСП). Також увагу приділили навичкам роботи із засобами зв’язку під час надзвичайних ситуацій.
До програми тренувань увійшло декілька вправ. Зокрема, ходіння, повільний біг, пересування навколішки і транспортування умовного потерпілого з використанням апаратів стисненого повітря. Також працівники портофлоту відпрацьовували дії під час виникнення умовного загоряння головного двигуна у машинному відділенні одного з плавзасобів. Ланка ГДЗС загасила уявну пожежу за допомогою рукавної лінії зі стволом «Б» від пожежного крану.

unnamed.jpg — 70.51 Kб

Як пояснив начальник відділу мобілізаційної роботи та цивільного захисту адміністрації морського порту «Южний» Анатолій Паламарчук, однією з основних цілей цих навчань є формування психологічних і психофізіологічних якостей, необхідних для виконання робіт в екстремальних умовах. Зокрема, здобуття почуття відповідальності та взаємодопомоги при роботі під час надзвичайних ситуацій та утримання самоконтролю при роботі в АСП на свіжому повітрі та в задимленому приміщенні.

Нагадаємо, в адміністрації морського порту «Южний» 2014 рік оголошено «Роком безпеки». Відповідними службами структури розроблені плани додаткових заходів з метою удосконалення організації та стану безпеки в цілому по акваторії.

Прес-служба Адміністрації морського порту «Южний»

 
 
Яндекс.Метрика