Re:пост

joomla

У порту «Южний» активно ведуться роботи з днопоглиблення.

IMG_6205_dnjpogl.jpg — 159.17 Kб

Порт «Южний» приступив до реалізації масштабного проекту з днопоглиблення акваторії та розширення каналу. На разі роботи ведуться на підхідному каналі, глибина якого вже доведена до 18 метрів. Проте у планах підприємства довести глибини до 21-го метру та збільшити його в ширину до 230 метрів. Зараз ширина підхідного каналу складає 180 метрів.

Роботи з днопоглиблення та реконструкції підхідного каналу триватимуть майже одночасно. Реалізація проекту дозволить підприємству приймати крупнотонажні судна дедвейтом до 200 тисяч тонн з осадкою до 20,5 метрів. Роботи здійснюють за рахунок порту «Южний». Днопоглиблення виконують працівники  німецької фірми «Möbius», що має своє представництво в Україні.

Спеціалісти німецької фірми вже знайомі зі специфікою акваторії порту «Южний». З 2005 по 2008 рік вони проводили роботи з днопоглиблення для ВАТ «ТІС». Тоді фірма «Möbius» збудувала причали, де згодом з’явився контейнерний термінал, та провела днопоглиблення до 15,5 метрів.

Провести роботи в акваторії Малого Аджалицького лиману планується за два роки. Після чого порт «Южний» набуде статусу найглибоководного порту в Чорному морі. 

 
 
Яндекс.Метрика