Re:пост

joomla

«ТІС» збудує нову залізничну станцію.

tis.jpg - 27.11 KB

Залізнична станція «Південна» скоро з’явиться в порто-промисловій зоні Малого Аджалицького лиману. Збудувати станцію планує компанія «ТІС».

Інвестувати в розвиток залізничної інфраструктури підприємство почало близько 5 років тому. Таке рішення прийняли засновки через те, що залізничний шлях, який веде до Григорівського порто-промислового вузлу від сортувальної станції «Чорноморська» має малу пропускну здатність. Першим етапом стало будівництво обгінних колій. На сьогоднішній день компанія збудувала вже 9 кілометрів залізничних шляхів. За кілька років поряд зі старою гілкою має пройти новий залізничний шлях загальною довжиною 28 км.

У 2013 році в компанії запланували близько 30 мільйонів доларів, що мають піти на розвиток залізничних шляхів. Крім того, на підприємстві розпочинається будівництво станції «Південна». Ця станція буде унікальною за своїми функціональними можливостям. Планується, що на території «ТІСа» формуватимуться блок-поїзди, маршрутні відправки та цілі потяги. Складання поїздів відбуватиметься за видом вантажу: контейнерні, вагони з вугіллям та колісною технікою.


На сьогоднішній день на підприємстві працює одна з найбільших портових станцій в Україні. На станції «Хімічній» за підсумками минулого року оброблено більше 300 тисяч вагонів. У пікові періоди працівники «ТІСу» обробляли до 30 тисяч вагонів на місяць.

 

 

 
 
Яндекс.Метрика