Re:пост

joomla

У Южному навчатимуть тренерів з написання громадських проектів

25 квітня 2017 року в м. Южне (Одеська область) відбудеться тренінг для тренерів «Практичні аспекти впровадження громадського бюджету» для мешканців міста. До участі запрошуються представники міської влади, громадських організацій, ініціативних груп, ЗМІ, а також всі активні громадяни, які зацікавлені у розвитку міста.

 Учасники тренінгу зможуть розвинути і вдосконалити свої навички щодо:

– написання заявки на участь у конкурсі проектів громадського бюджету;http://nova-energiya.org/wp-includes/js/tinymce/plugins/wordpress/img/trans.gif

– форм і методів навчання дорослих;

– ефективного використання наявних джерел комунікації для просування поданих проектів з метою забезпечення максимальної їх підтримки під час голосування.

Мета заходу: набуття навичок з написання проектної заявки та її успішного просування.

Громадський проект – механізм, який дає громадянам можливість брати участь у розподілі частини бюджетних коштів міста шляхом подання власних проектів для відбору й подальшої реалізації за кошти міського бюджету.

Захід організовано ГО «НОВА ЕНЕРГІЯ» за підтримки Южненської міської ради. Проект реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД)та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Розробник електронної системи – ГО SocialBoost.

Реєстрація за посиланням

Початок заходу: 15:30

Місце проведення: м. Южне, проспект Григорівського Десанту 26А (Сесійна зала міської ради)

Детальна інформація на сайті ГО «НОВА Енергія»

Сторінка ГО «НОВА Енергія» на Facebook

Група у Facebook

Контактна особа: Омелічкін Сергій

тел.: +38 050 83 76 941

e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 
 
Яндекс.Метрика