Re:пост

joomla

Євромайдан в Одесі знесено, правоохоронці прибрали намети та мітингувальників (фото, відео)

1457665_487205854732282_1335289388_n.jpg — 24.20 KбВ Одесі знесено Євромайдан. Вранці, 25 листопада намети одеських прихильників євроінтеграції було знищено. Як повідомляють очевидці, 126 міліціятнів оточили табір мітингувальників, зачитали рішення суду та запустили так званих бомжів, пише одна з активісток майдану у соціальній мережі. В лічені хвилини на місці наметів нічого не залишилося. Трьох активістів забрали в Портофранківське РОВД, одного побили в автозаці, а також, від рук невідомого постраждала дівчина.

Активісти руху так пишуть про подальщі події одеського майдануу своїх соціальних мережах: "ЧЕРНОГО ЛЕШУ ИЗБИЛИ В АВТОЗАКЕ .Только что говорила с ним. Били дубинкой, на теле синяки. Брызнули в лицо слезоточивым газом. Говорит, чуть не задохнулся. Все из-за того, что хотел снять на камеру происходящее. Отдал фотоаппарат другому парню, ему тоже досталось. Сейчас находятся в Портофранковском райотделе. На входе отказались регистрировать в журнале посещений, записали на какой-то бумажке. Милиционеры возмущаются, что парни говорят на украинском языке. Говорят, мол, вы не можете быть из Одессы и говорить на украинском "- з соц мережі журналістки Валерії Івашкіної

Рішення українського уряду, щодо відкладання підготовки до укладання угоди з асоціацією ЄС, викликало обурення у прогресивної частини українського суспільства. В Україні, протягом останніх трьох днів, проходять масові акції протестів. Одеса не стала виключенням. На майдані біля пам'ятника Дюку, одеські активісти розбили невеличке наметове містечко.

Три доби протрималися одеські пикетувальники, проте, міська влада не дала їм можливості продовжувати мирно висловлювати свою думку, щодо євроінтергації України. У вечорі 24 листопада поступово з'являлися правоохорнці та невідомі підозрілі особистості, які на щось чекали...

фото: Віктор Сівак

Ідея висловити свою думку, щодо євроінтеграції України, виникла в одеських активістів ще 21 листопада. Слава Шкрибляк, Віталій Устименко, Олексій Чорний, Вікторія Сибір, Юлія Чухайло, та інші, вирішили відстояти своє конституційне право на власну думку. Молодих людей підтримали одесити. Протягом трьох днів на майдані біля Дюка збиралися небайдужі до акції. Жодної провакації та агресії від пикетувальників не було. 

   

фото: Віктор Сівак

Мітингувальники планували триматися біля Дюку до 29 листопада. Саме в цей день має пройти вільнюсський саммит. Головною вимогою протестуючих, було - змусити українську владу підписати угоду про асоціацію з ЄС.

фото: Віктор Сівак

Туристичні намети, каремати, трансформатор, тепла їжа, державні прапори - весь мітингувальний скарб, який знадобився 24 -м активістам для акції. Проте, влада, за допомогую суду та правоохоронців, припинила мирне зібрання. До речі, суд відбувався о півночі. В судовому рішенні йдеться, про обмеження права на мирне зібрання.

             

                   

                        Відео про акціо "Євромайдан в Одесі"

 

     

На фото одеський євромайдан ще 24 листопада о 23 годині. Здогадатися, що всього через декілька годин від наметів нічого не залишиться, в той час було складно.

Хвиля протестів зараз вирує у Києві, Львові, 23 листопада було припинено акцію у Миколаєві. Українці відверто висловлюють своє бажання "прямувати" в Європу. Головним містом подій традиційно є Київ - саме 25 листопада люди намагалися штурмувати Кабмін, проти них був застосований сльозоточивий газ. А також на мітингувальників вже відкриті карни справи. Пише "Цензор.нет"

фото з пабліка Валерії Івашкіної 

Суд над Олексієм Чорним, одним з активістів одеської акціїї, розпочато вранці 25 листопада. Проте акція не припинеться, як запевняють інші активісти. Сьогодні о 18.00 біля Дюку, знов очікується зустріч всіх небайдужих до укладання угоди з ЄС.

 

 
 
Яндекс.Метрика