Re:пост

joomla

Фрегат «Гетьман Сагайдачний» успішно виконав навчально-бойові завдання в одному з районів Чорного моря

sa_zav.jpg — 25.43 Kб

Відповідно до плану бойової підготовки відбувся триденний вихід в Чорне море фрегата Військово-Морських Сил ЗС України «Гетьман Сагайдачний», повідомляє Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України м. Одеса.

На цьому відповідальному етапі екіпаж флагмана вітчизняного флоту на чолі з його командиром капітаном 1 рангу Романом П’ятницьким провів артилерійські стрільби по імітованих повітряних цілях «противника» та в повному обсязі виконав комплекс запланованих корабельних бойових навчань і тренувань з протидиверсійної, протичовнової  оборони корабля та боротьби за живучість судна.

Окрім цього, під час виконання завдань за призначенням в одному з районів Чорного моря бойовими частинами «Гетьмана Сагайдачного» були відпрацьовані вправи дій з мінами, організації зв’язку в умовах активних і пасивних перешкод, а також з виявлення й висвітлення повітряної, надводної і підводної обстановки.

Підбиваючи підсумки чергового випробування морем, заступник командира фрегата з виховної роботи капітан 2 рангу Володимир Новохацький відзначив, що загалом за п’ятибальною шкалою оцінювання увесь особовий склад корабля впорався з покладеними на нього завданнями на «добре» й «відмінно».

За словами офіцера, в цьому сенсі, зокрема, велике значення має добрі морська практика та бойовий досвід, які отримали військові моряки під час нещодавнього піврічного походу та виконання завдань в рамках антипіратських операцій НАТО «Океанський щит» та ЄС «Аталанта», що проводилися в Аденській затоці та західній частині Індійського океану.

Щодо наступних виходів в глибини Чорного моря, то, як наголосив капітан 2 рангу Володимир Новохацький, аналогічні заходи триватимуть регулярно через визначені проміжки часу відповідно до плану бойової підготовки та завдань, які покладатимуться вищим командуванням на екіпаж корабля.

Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України м. Одеса.

 
 
Яндекс.Метрика