Re:пост

joomla

В Одессе скандал: учительница агитировала за "новороссию" и пугала детей украинской армией. В школе она больше не работает

Учитель одесской общеобразовательной школы №40 Евгения Балакирева уволена после обнародования аудиозаписи с классного часа, где она рассказывает о зверствах украинцев в зоне АТО, сообщает "Думская".

В частности, педагог описывает, как украинские радикалы пытают и расстреливают мирных жителей, а младенцев сажают на кол. Евгения Балакирева уволена «по согласованию сторон».

Вот аудиозапись, которую сделал кто-то из учеников, после чего она попала в сеть, что и стало причиной громкого скандала.

Зоя Казанжи, заместитель председателя Одесской ОГА Игоря Палицы, на своей странице в Фейсбук дала более детальное пояснение. Оказалось, что учительница вообще не имела права работать, т.к. у нее нет высшего образования. И если бы не данный случай с записью, которые вызвал общественный резонанс, то это нарушение так бы и не открылось в ближайшем времени.

" По ситуації з вчителькою історії СШ № 40 міста Одеси Євгенією Павлівною Балакірєвою. Нижче – аудіо запис «виступу» вчительки на класній годині. Це для тих, хто не в курсі.

Повідомляю ситуацію. Не лякайтесь, хоча є чому.

Сьогодні, 6 жовтня, наказом № 420 відділу освіти Суворовської районної адміністрації міста Одеси вчителька звільнена за угодою сторін.

Але головне не це. Виявляється, вчителька історії, якій через місяць виповниться 64 роки, працює в цій школі з 2000-го року. Приймала її на роботу та ж сама директор, яка працює і нині. І директор не могла не знати, що вчителька НЕ МАЛА і НЕ МАЄ вищої освіти. Більше того, вона вчилась з 1971 року по 1975 –й у Всесоюзному юридичному заочному інституті (Оренбурзький факультет), і аж ніяк не в педагогічному.

Прийом на роботу без відповідної освіти - то пряме порушення п.1 ст.24 Закону України «Про загальну середню освіту». За це має нести відповідальність районний відділ освіти, в даному випадку – Суворівського району, та директор школи № 40.

Мене дивують в цій ситуації два моменти: відсутність інстинкту самозбереження у директорки школи та байдужість батьків, чиї діти вчаться в школі. Добре, що чиясь дитина записала аудіо, а якби ні?

З приводу чиновників та керівництва школи зараз відбувається перевірка. Повірте, що висновки будуть адекватно справедливими.

Звичайно, це стане темою для розмов в усіх колективах шкіл міста та області. Хоча і до цього вистачало розмов і інструкцій на подібні теми.

Для тих, хто буде активно спамити під постом з риторичними питаннями: доколе?! Включіться, будь-ласка, в роботу батьківських комітетів, цікавтеся процесами, які відбуваються в школах, розмовляйте зі своїми дітьми. Саме батьки можуть стати найнадійнішим фільтром.

Можна багато написати - і про кадри, і про низькі зарплати, і про гарних вчителів, і про поганих... Але і без цього зрозуміло, що система освіти, як і інші галузі, хворіють давно і тяжко. Лікування залежить від спільних зусиль. Інакше країну можна закривати", - сообщила на своей странице Зоя Казанжи.

Вечером и директор школы написала заявление на увольнение, сообщила также Зоя Казанжи.

 
 
Яндекс.Метрика