Re:пост

joomla

Відомі українські журналісти приїдуть в Одесу, щоб обговорити цикл документальних фільмів. Вхід вільний.

odesa_film_2.jpg - 24.62 KB

В Одесі покажуть цикл документальних фільмів «Відкритий доступ». Унікальність цієї події у тому, що для обговорення проблематики сюжетів буде створений дискусійний майданчик. Організатори через соціальні мережі запрошують усіх охочих взяти участь в дискусії. Тим більше, що спеціально для цього до Одеси приїдуть відомі українські журналісти.

Цикл документальних фільмів присвячений Закону «Про доступ до публічної інформації». «Відкритий доступ» – це хроніки становлення громадянського суспільства, але також історії з життя самих героїв. Вони живуть у різних регіонах України, їх цінності та переконання різняться, вони не знайомі одне з одним, єдине, що їх об’єднує – активна громадянська позиція. Кожен з них готовий протистояти бюрократії та корупції – розповідається на сайті «Відкритий доступ».

«Такі презентації відбуваються по всій країні – розповіла Re:пост керівник проекту Аліса Рубан – і постійно у дискусіях беруть участь герої фільмів. Так сталося, що до Одеси приїдуть відомі журналісти адже вони були героями однієї з новел».Пані Аліса також зізналася, що проведення заходу в Одесі було під загрозою зриву. «Нам буквально кілька годин тому вдалося знайти нове приміщення – розповіла Аліса Рубан – підприємець, що мав нам здати залу на Грецькій чомусь угледів в нашому обговоренні політичну акцію. На щастя, все владналося і у п’ятницю ввечері ми чекаємо всіх за адресою вул. Василя Стуса 2Б».

Більше про обговорення написано на сторінці у Фейсбук. На зустріч вже виявили бажання прийти близько тридцяти одеситів. Організатори сподіваються, що і южненці не залишаться осторонь цієї події.

Отже, 19 квітня о 18:00 в Одеському культурному центрі за адресою вул. Василя Стуса 2Б відбудеться показ та обговорення документального фільму-альманаху «Відкритий доступ».

В дискусії візьмуть участь:
- Сергій Лещенко, журналіст «Українська правда», герой новели «Межигір’я»;
- Тетяна Даниленко, журналіст, «5 канал»;
- Аксиня Куріна, продюсер альманаху «Відкритий доступ»;
- Аліса Рубан, керівник напрямку доступу до публічної інформації, Партнерство «Новий громадянин».
Модератор дискусії: Мустафа Найєм.

Фільм-альманах складається з 5 новел: “Межигір’я” (автор - Володимир Тихій), “Афганець” (автор - Дмитро Коновалов), “Школа” (автор - Сергій Андрушко), “Дім з химерами” (автор - Жанна Довгич), “У кутку” (автор - Дмитро Тяжлов).Події зображені в альманасі розгортаються після вступу в дію Закону України «Про доступ до публічної інформації», за ухвалення закону впродовж кількох років боролися громадські організації, журналісти та експерти.

Також під час заходу буде презентовано фото-проект «Відкритий Доступ», у фотозйомці якого взяли участь 22 провідних українських журналісти.

Вхід вільний!

Фільм створено за ініціативи ГО “Центр UA” (Партнерство Новий Громадянин).
Більш детальна інформація за посиланням: http://vidkrytyi-dostup.com/

З усіх питань просимо звертатись до Аліси Рубан – Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , (050) 302-94-35.

 
 
Яндекс.Метрика