Re:пост

joomla

В Одеській області, на трасі «Одеса - Рені», введено в дію оснащений сучасними приладами пост ДАІ.

Post_sai_2.JPG — 26.32 Kб Державтоінспекцією Одеської області в єдину дислокацію постів України введений пост «Сарата», розташований на трасі міжнародного значення Одеса-Рені, який обладнаний всіма сучасними приладами відеостеження та заміру швидкості – йдеться на офіційному сайті ДАІ Одеської області.

На даному посту несуть службу 22 співробітники ДАІ. Він на високому рівні оснащений технічними засобами і необхідним для обслуговування даної території транспортом. Це дає інспекторам ДАІ можливість чітко відслідковувати ситуацію на дорозі, а також своєчасно і якісно попереджати порушення правил дорожнього руху.


При спрацюванні системи виміру швидкості «Гарпун», інформація негайно передається на комп'ютер, де її приймає співробітник ДАІ. На моніторі автоматично відображається держномер, фото автомобіля, інформація щодо його швидкості і місця розташування. Міліціонер також може наблизити зображення автомобіля, що при необхідності дає можливість розглянути і самого водія.

Поки водій, який порушив правила дорожнього руху, доїде до поста, працівники міліції зустрічають його вже з роздрукуванням та складеним адмінпротоколом, який він тут же підписує. «Слід зазначити, що формат переданого файлу є таким, який не можна ані відкрити, ані обробити в будь-якій інший програмі, а відповідно виключається фальсифікація документованого порушення, - розповідає заступник начальник відділу ДПС УДАІ Микола Михайлов. Весь особовий склад поста перед використанням даних приладів пройшов спеціальне навчання».

Крім цього, дане оснащення незамінне для встановлення розшукуваних транспортних засобів - система відеоспостереження «Рубіж» фіксує номери та ідентифікує їх з тими, що знаходяться в базі даних розшукуваного транспорту. У разі їх збігу подається відповідний сигнал, одержавши який, співробітник ДАІ повинен зупинити автомобіль і перевірити, на якій підставі ним керує той чи інший водій. Після цього вживаються заходи щодо затримання транспортного засобу, і повідомляється ініціатору розшуку.

Так, напередодні вночі за допомогою системи відеоспостереження «Рубіж» вже був встановлений автомобіль, який перебував у розшуку. На теперішній час транспортний засіб знаходиться на штрафмайданчику. Проводиться перевірка. Слід також зазначити - ефективність даних систем полягає в тому, що рух на дорозі контролюється саме технічними засобами. Одне тільки розуміння цього вже дисциплінує багатьох водіїв. Іншими словами, керуючи автомобілем, людина вже не думає, що якщо вона успішно проїхала пост, то можна розслабитися і перевищити швидкість. Тепер на перший план виходить не людський фактор, а правила. Тобто людина розуміє, що порушивши ПДР на будь-якій ділянці дороги, вона може бути притягнута до відповідальності, незалежно від того, є там співробітник ДАІ чи ні. Звичайно, в такій ситуації і поводитися водій буде зовсім по-іншому.

Також сьогодні в Одеській області успішно працює автоматична система з визначення швидкості - повідомляється на офіційному сайті ДАІ Одеської області.

Джерело: офіційний сайт ДАІ Одеської області

 
 
Яндекс.Метрика