Re:пост

joomla

Останній трагічний політ батька на дельтаплані син зафіксував на відео.

polit_3333.jpg — 21.70 Kб

Загиблий пілот дельтаплана жив у Южному, польотами захоплювався з дитинства. Про це родичі загиблого розповіли знімальній групі ТСН. Кадри трагічного польоту 55-річного чоловіка син зафіксував на відео.

Петро Беца здійснив останній свій політ зі схилів Тилігульського лиману 9 травня. Дельтаплан змайстрував сам. Випробувати саморобні крила вирішив через тридцять років після останнього свого польоту. Тоді він впав з цього ж дельтаплану, але, на щастя, все закінчилося кількома травмами.

Останній свій політ вирішив провести заради того, аби заразити сина своїм екстремальним захопленням – розповіла ТСН дружина Тетяна. Для цього відновив саморобне повітряне судно, а випробування вирішив здійснити неподалік села Кошари. Вісімнадцять секунд – стільки тривав політ – син Павло зафіксував на відео.

 Старт для дельтапланериста був вдалий, але поривчастий вітер різко змінив траєкторію польоту, через що дельтаплан впав з висоти понад чотири метри. Медики, які прибули на місце зафіксували смерть. Кримінальну провадження по справі розпочинати не будуть.

 Джерело: ТСН 

 
 
Яндекс.Метрика