Re:пост

joomla

Співробітники підрозділу «Беркут» пом’янули загиблого під Кошарами колегу (фото, відео).

perestrelka_Z.jpg — 38.71 Kб

Два роки минуло від тоді, коли під час виконання завдання загинули два співробітники правоохоронних органів. Трагедія сталася неподалік села Кошари 29 вересня 2011 року. На місці загибелі був встановлений пам’ятний знак. Співробітники підрозділу «Беркут» щороку сюди приїжджають аби віддати данину пам’яті своїм колегам, які в ту ніч загинули від рук кілерів.

В ніч з 29 на 30 вересня 2011 року на повороті в село Кошари правоохоронці проводили спецоперацію з затримання підозрюваних у замовних вбивствах. За неофіційними даними, банда кілерів на чолі з 28-річним громадянином Росії Асланом Дикаєвим їхали до Одеси для здійснення чергового вбивства. Про це дізналися правоохоронці і влаштували засідку біля придорожнього кафе.

Перестрілка сталася під час затримання підозрюваних. Співробітник ДАІ зупинив автомобіль, у якому їхали злочинці. Коли інспектор попросив водія (їм виявився Аслан Дикарєв) відкрити багажник і почалася перестрілка. Спочатку в бік правоохоронців полетіли 2 гранати, Аслан Дикаєв почав стріляти з пістолету ТТ, а двоє пасажирів - з автоматів Калашникова.

Під час стрілянини загинуло двоє правоохоронців – співробітник «Беркуту» Віктор Кожеко та прапорщик  ДАІ Александр Розмариця. Ще четверо правоохоронці отримали поранення та потрапили в лікарню.

Оператине відео з місця подій після перестрілки. 

Банду кілерів розгромили в центрі Одеси. Сталося це 1 жовтня. В операції взяли участь  спецпідрозділи «Альфа» та «Сокіл». Під час штурму в хід пішли БТР, димові шашки, гранати та кулемети. Свідками спецоперації стали десятки людей, які перебували в той час на вулиці Літературній. В результаті штурму, два злочинці загинули, один з них - Аслан Дикаєв.

Відео користувача Алекс Скиталец

Відтоді правоохоронці приїздять на місце загибелі своїх колег щомісяця. Один раз на рік біля пам’ятного знаку співробітники «Беркут» встановлюють почесний караул.

perestrelka_1.jpg — 34.37 Kб

perestrelka_2.jpg — 42.05 Kб

Фото: Фейсбук/Konstantin Gak

 
 
Яндекс.Метрика