Re:пост

joomla

Українські збройні сили забезпечують надійну охорону базових польових таборів.

DSC_4036_2.jpg — 36.00 Kб

Всі блокпости Обеської області, віднедавна, підпорядковуються збройним силам України. Особовий склад тактичних груп Збройних Сил України, який виконує завдання за призначенням у південно-східних областях нашої держави, організував та забезпечує надійну охорону базових польових таборів. Повідомляє прес-служба МВС України.

З моменту передислокації у визначені райони військовослужбовці у найкоротші строки обладнали вогневі позиції, блокпости на під’їзних дорогах, інженерні загородження, ввели патрулювання по периметру таборів, встановили зв’язок та розробили систему подачі сигналів тощо.

    4.jpg — 83.92 Kб

Як розповів командир механізованого взводу, який разом з частиною своїх підлеглих заступив до несення служби на одному з таких блокпостів, основним їх завданням є запобігання проникненню на територію табору сторонніх осіб.

DSC_3961.jpg — 52.97 Kб

Для цього було завчасно оповіщено місцеве населення в районах тимчасової дислокації військових, обмежено рух піших осіб та автомобільної техніки. На блокпостах проводиться ретельна перевірка цивільного автотранспорту, документів водія та пасажирів, які рухаються у напрямку табору.

- Також ми ретельно оглядаємо і військову техніку, щоб вчасно виявити та не допустити завезення на територію табору таємно встановлених прихованих вибухових чи інших предметів, - повідомив офіцер.

        DSC_3964.jpg — 41.86 Kб
При загостренні суспільно-політичної ситуації у регіоні військові посилюють охорону периметру та наряди, що несуть службу на блокпостах.

 Джерело: Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України (м. Одеса)

    1.jpg — 61.69 Kб

 
 
Яндекс.Метрика