Re:пост

joomla

Увага! Пошук небезпечного злочинця!

За скоєння вбивства співробітника патрульно-постової служби міліції, яке сталося 26 червня п.р. у м. Одесі в районі пляжу «Аркадія» , розшукується підозрюваний, повідомляється на офіційному сайті МВС України в Одеській області.

Прикмети підозрюваного: чоловік 35-40 років, слав’янського типу зовнішності, зріст до 170 см., щільної (плотної) тілобудови, обличчя кругле, волосся темно-каштанового кольору, коротке. Губи пухкі, прямо розташовані. Ніс круглий, не великий, очі середні темні. Може носити окуляри полу круглі, дужки прямі. На лівій щоці має пошкодження або шрам.

Був одягнений: куртка чорного кольору, футболка сіра, брюки тканеві, типа бриджі.

При скоєнні злочину отримав  вогнепальне поранення, вірогідно лівої сторони тіла (рука, нога чи тулуб).

" Просимо Вас надати будь яку інформацію стосовно розшукуємої особи, його місце переховування, або мешкання оскільки злочинець озброєний та особливо небезпечний.

При наявності інформації стосовно особи, яка скоїла злочин, просимо повідомити за телефонами: «102», 779-49-61, 779-42-02, 743-30-61, 794-39-19, 743-67-98.

Нагадуємо, що керівництвом ГУМВС, на умовах конфіденційності, за інформацію що сприяє розкриттю злочину, та затриманню злочинця гарантується грошова винагорода у розмірі 200 000 гривень".

ГУМВС України в Одеській області

 
 
Яндекс.Метрика